Petr Vakoč bere další pódium na Gravel World Series

Další úspěch vybojoval Petr Vakoč na světové gravelové sérii. Ve hvězdně obsazeném podniku The Gralloch ve Skotsku vybojoval bronzovou medaili. V závodě zvítězil Perrův někdejší kolega z WorldTour Matthew Holmes (AUS, Trek OGT), druhý byl Nathan Haas (AUS, Colnago).

Kompletní výsledky ZDE

Další závody Petr absolvuje až za 14 dní. Čeká ho jeden z vrcholů sezóny, a to extrémně těžký závod Unbound Gravel ve Spojených státech. Na jeho start se postaví 1. června.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Petr Vakoc (@petrvakoc)

20.05.2024 - Závody - autor: Tomáš Ježek - 2361x petr vakoč
Zapojte se do diskuze

Mohlo by vás zajímat

1. Ostatní závodyUnbound Gravel již nadcházející víkend
    Unbound Gravel již nadcházející víkend
  2. Ostatní závody"Cílem je letos vítězství," hlásí Petr Vakoč před Unbound Gravel
    "Cílem je letos vítězství," hlásí Petr Vakoč před Unbound Gravel
  3. Ostatní závodyVíkendový sumář. Z Kalifornie přes Beroun až do Prusinovic
    Víkendový sumář. Z Kalifornie přes Beroun až do Prusinovic
  4. Ostatní závodyPetr Vakoč v Rakousku zahájil světovou gravel sérii
    Petr Vakoč v Rakousku zahájil světovou gravel sérii
  5. Ostatní závodyZávěrečnou etapu Cape Epic ovládl tým Bulls Mavericks, celkovými vítězi Beers s Grottsem
  6. Ostatní závodyCape Epic 2024: vyhraná 6. etapa je pojistka "žluťáku" Beerse s Grottsem
    Cape Epic 2024: vyhraná 6. etapa je pojistka "žluťáku" Beerse s Grottsem

Vlož svůj komentář:

Pro vkládání komentářů je nutné být přihlášený.
Proto se, prosím, tedy buď přihlašte nebo registrujte.
  1. avatar
    #2 rotik - vloženo: 23.05.2024 v 09:00:06

odpověď na North Boy — #1 Můžu jen souhlasit. Petrovy odpovědi v rozhovorech bývají navíc hodně zajímavé, člověk se z nich něco dozví. Na gravelu nejezdím, ale o závodech na této úrovni si vždy rád přečtu, taky bych to ocenil.

odpověz na tento komentář
  2. avatar
    #1 North Boy - vloženo: 22.05.2024 v 09:49:13

Pro mne Petr Vakoč náš aktuálně nejlepší cyklista. Ty závody kde se umisťuje na podiu anebo top ten mají neuvěřitelnou konkurenci. Třeba co jezdí v USA přitahuje profíky ze silnice i z Evropy ale jezdí ji i lidi z MTB. Jde tam i o velký finanční odměny. Soutěží tam mezi sebou velký hvězdy a Petr jich najednou polovinu poráží. Podobně i v Evropě. Navíc kdykoliv jsem Petra Vakoče viděl připadal mi jako velký sympaťák a skromnej kluk, za mne "role mode" pro naše děcka a mládež. Kdybyste dokázali s Petrem být víc v kontaktu a dali jeho vyjádrření, občasi rozhovor, něco jako s Ondrou Cinkem (ti dva podle mne k sobě mají hodně blízko), bylo by to to super protože jinak media v téhle zemi cyklistiku mimo grand tůry nesledují.