Basketbalistky KP Brno už s Bartákovou porazily druhý Nymburk

Brno

Basketbalistky KP Brno i s novou posilou Lenkou Bartákovou porazily ve 13. ligovém kole druhý tým tabulky Nymburk 68:64. Reprezentační rozehrávačka, která přestoupila z Cmoki Minsk, přispěla k výhře šesti body. Obhájkyně stříbrných medailí na třetím místě snížily ztrátu na Nymburk, navíc mají zápas k dobru.

Ilustrační foto.

Po vyrovnané úvodní čtvrtině (15:15) vyhrál domácí tým druhou část jasně 25:8. Nymburku se povedlo zápas zdramatizovat, necelé dvě minuty před koncem po koši Michaely Krejzové prohrával jen o bod. Koncovku ale zvládly lépe Brňanky. Jejich nejlepší střelkyní byla s 22 body Jasmine Gillová, za hosty dala Krejzová 15 bodů.