Foto: Karel Švec, Český hokej
8. ledna 2019, 21:18
Martin VoltrZa vedoucí Spartou je hrací pole juniorské extraligy hodně vyrovnané. Potvrdila to i úterní dohrávka mezi Pardubicemi a Slavií.
Dynamo si na domácím ledě došlo pro vítězství hlavně díky první třetině, kterou vyhrálo 2:0. Trefili se hráči, kteří už mají zkušenosti se seniorskými soutěžemi – Jiří Bucek a Michal Pochobradský.
Mimochodem, svůj třetí bod ve čtvrtém utkání za Pardubice si připsal australský forvard Kale Costa, jenž si v předešlých letech udělal jméno v Ústí nad Labem.
Od třetí branky Víta Rozlílka ve 24. minutě zavřel Roman Málek bránu a neinkasoval, za jeho tým se ale prosadil jen Ondřej Holý ve třetí části. Expert na prodloužení Robin Všetečka pak přisoudil sešívaným bod útěchy, gólmanský duel vyhrál pardubický Vojtěch Nečas (na snímku) s 35 zákroky.
Slávisté tak potvrdili, že zatímco doma jim to jde, venku moc ne: Nevyhráli tam od 16. listopadu. Na pátém místě je od osmého Dynama aktuálně dělí dva body.
HC DYNAMO PARDUBICE – HC SLAVIA PRAHA 3:1 (2:0, 1:0, 0:1 – N 0:1)
Branky a nahrávky: 13. Bucek, 18. Pochobradský (Rohlík, Costa), 24. Rozlílek – 49. Holý (Čapka), 64. Všetečka.
Rozhodčí: Kratochvíl – Pechánek, Roischel.
Vyloučení: 4:5.
Bez využití.
Střely na branku: 44:37 (14:13, 12:9, 13:13 – 5:2).
Tým | Z | V | VP | PP | P | Sk | VN | PN | CSk | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | HC Sparta Praha | 8 | 7 | 0 | 1 | 0 | 48:28 | 5 | 2 | 53:30 | 27 |
2. | HC Litvínov | 8 | 4 | 3 | 1 | 0 | 36:25 | 2 | 2 | 38:27 | 21 |
3. | HC VÍTKOVICE RIDERA | 9 | 4 | 1 | 1 | 3 | 31:34 | 4 | 3 | 35:37 | 19 |
4. | HC Oceláři Třinec | 8 | 4 | 0 | 2 | 2 | 23:23 | 3 | 3 | 29:26 | 17 |
5. | HC Slavia Praha | 9 | 3 | 1 | 1 | 4 | 31:32 | 5 | 2 | 36:34 | 17 |
6. | Bílí Tygři Liberec | 9 | 3 | 1 | 2 | 3 | 23:24 | 4 | 2 | 27:26 | 17 |
7. | HC Škoda Plzeň | 8 | 3 | 2 | 1 | 2 | 32:23 | 1 | 4 | 33:27 | 15 |
8. | HC Dynamo Pardubice | 9 | 3 | 0 | 1 | 5 | 26:27 | 5 | 3 | 31:30 | 15 |
9. | EC Red Bull Salcburk | 7 | 4 | 0 | 0 | 3 | 28:22 | 2 | 5 | 30:27 | 14 |
10. | HC Kometa Brno | 7 | 2 | 1 | 1 | 3 | 20:25 | 1 | 4 | 21:29 | 10 |
11. | VHK ROBE Vsetín | 9 | 0 | 3 | 0 | 6 | 23:37 | 4 | 2 | 27:39 | 10 |
12. | HC Motor České Budějovice | 9 | 1 | 0 | 1 | 7 | 25:49 | 2 | 6 | 27:55 | 6 |
Středa 9. ledna:
18:00 HC Kometa Brno – HC Sparta Praha (1–12)
Pátek 11. ledna:
13:00 HC Kometa Brno – Bílí Tygři Liberec (1–12)
16:30 HC Dynamo Pardubice – EC Red Bull Salcburk (1–12)
17:00 HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Škoda Plzeň (1–12)
17:30 HC Sparta Praha – HC Motor České Budějovice (1–12)
17:30 VHK ROBE Vsetín – HC Slavia Praha (1–12)
18:00 HC Oceláři Třinec – HC Litvínov (1–12)
16:00 PSG Berani Zlín – HC Dukla Jihlava (13–24)
16:00 Mountfield HK – BK Mladá Boleslav (13–24)
17:00 HC ZUBR Přerov – SKLH Žďár nad Sázavou (13–24)
17:30 HC Olomouc – Piráti Chomutov (13–24)
18:00 BK Havlíčkův Brod – Rytíři Kladno (13–24)
18:00 AZ RESIDOMO Havířov – HC Energie Karlovy Vary (13–24)
Sobota 12. ledna:
12:00 HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Litvínov (1–12)
12:00 HC Oceláři Třinec – HC Škoda Plzeň (1–12)
12:00 VHK ROBE Vsetín – Bílí Tygři Liberec (1–12)
12:30 HC Kometa Brno – HC Slavia Praha (1–12)
13:00 HC Sparta Praha – EC Red Bull Salcburk (1–12)
16:00 HC Dynamo Pardubice – HC Motor České Budějovice (1–12)
11:00 AZ RESIDOMO Havířov – Piráti Chomutov (13–24)
12:00 Mountfield HK – Rytíři Kladno (13–24)
12:00 BK Havlíčkův Brod – BK Mladá Boleslav (13–24)
12:00 HC Olomouc – HC Energie Karlovy Vary (13–24)
12:30 PSG Berani Zlín – SKLH Žďár nad Sázavou (13–24)
16:00 HC ZUBR Přerov – HC Dukla Jihlava (13–24)
ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz