Úterý 23.4 17:00 - Muzeum Středního Pootaví, Strakonice

Úterý 23.4 18:00 - Čajovna Na Půdě, Strakonice

Strakoničtí hokejisté nezvládli druhou třetinu, Milevsko si odvezlo tři body

Strakonice - Milevsko 5:7 , Autor: Miloš Vrátný - Jižní Čechy Teď

Strakonice - Milevsko 5:7     Autor: Miloš Vrátný - Jižní Čechy Teď

STRAKONICE – Podruhé v novém roce bez bodového zisku! Strakoničtí hokejisté po minulé porážce (3:4) ve Vimperku podlehli i v dalším utkání. Tentokrát doma. Ve 20. kole krajské ligy si v sobotu 19. ledna tři body z Křemelky odvezlo Milevsko po vítězství 7:5 (1:2, 4:1, 2:2) a na čtvrtý tým od Otavy tak stáhlo v tabulce ztrátu na tři body. Rozhodla druhá třetina a individuální chyby domácích.

Ti vedli dvěma trefami v 9. minutě 2:0, hosté ještě do první přestávky snížili. Ve druhé části byli lepší, po dvou minutách vyrovnali a v polovině utkání šli do vedení. Domácí sice dali na 3:3, jenže závěr prostředního dějství nezvládli a ve 40. minutě dvakrát inkasovali. V závěrečné dvacetiminutovce sice Strakoničtí dvakrát stáhli manko na jediný gól, ale Milevští vždy odpověděli a duel dotáhli do vítězného konce.

Krajská liga – 20. kolo: HC Strakonice – HC Milevsko 2010 5:7 (2:1, 1:4, 2:2). Branky: 9. Ruda (Růžička, P. Řehoř), 9. Bednařík, 36. Švec (Křenek), 45. Ruda (Růžička), 53. Bednařík – 15. Kořánek (Šimák, Štych), 23. Müller (Sláma), 30. Radosta (Pouch), 40. Šimák (Štych, Gřegořek), 40. Radosta (TS), 45. Suchan, 60. Suchan (Štych). Rozhodčí: Jílek – Zelenka, J. Macháček. Vyloučení: 4:3. Využití: 0:2. Přihlíželo 384 diváků.