Sekáč se 23. gólem v sezoně posunul na dělené třetí místo mezi nejlepšími střelci soutěže. Po jeho trefě ve 37. minutě z bezprostřední blízkosti vedli hosté 2:0, Kováře už v první třetině překonal obránce Nikita Ljamkin a těsně před druhou přestávkou ještě Vladimir Tkačjov.
Gól dal i Michal Řepík z Podolsku, ale o jistotu play off usilující Viťaz prohrál v Jaroslavli 3:4. V domácím týmu si asistenci u vítězné trefy připsal obránce Jakub Nakládal. Řepík se 14. brankou v sezoně vyrovnal druhému nejlepšímu českému střelci v soutěži Tomáši Zohornovi z Chabarovsku.
13:10 Ljamkin (M. Gluchov, Svitov)
36:34 Sekáč (Tkačov)
39:44 Tkačov (Lander)
Jakub Kovář (Fomin) – Gurkin, I. Višněvskij, Trjamkin, Alexej Vasilevskij, Jegoršev, D. Bodrov, Valitov – Dawes, Sexton, S. Da Costa – Bělousov, Kučerjavenko, Denis Kazionov – Golyšev, Paré, A. Garejev – Gračjov, Litovčenko, Obidin – Rassejkin.
Šaryčenkov (Podjapolskij) – Manuchov, Jarullin, Postma, Judin, Batyršin, Ljamkin – Osnovin, Lukojanov, Malychin – Azevedo, Lander, Sekáč – An. Popov, Galijev, Tkačov – Voronkov, M. Gluchov, Svitov – Klinkhammer, Galimov.
Rozhodčí: Gusev, Fatajev – Butjukov, Zacharov
Počet diváků: 5 545
25:43 Loktionov (Kozun)
26:49 Kartajev (M. Osipov, Kraskovskij)
34:47 M. Osipov (Kozun)
47:24 Kontiola (Nakládal, Kozun)
26:19 Řepík
38:41 P. Černov (Makejev)
52:47 P. Černov (Kokarev, N. Komarov)
Konovalov (Isajev) – Nakládal, Rafikov, Kronwall (C), Jelesin, M. Osipov, Čerepanov, Afanasjev – Kozun, Kontiola, Loktionov (A) – Sannikov, Alexejev, Denisenko – Korškov, Kraskovskij, Kartajev – Jurtajkin, J. Korotkov, J. Averin (A).
Ortio (Samonov) – Jepišin, Golovkov, Stasenko, Jevsejenkov (A), Mozík, Katičev, Kožemjakin, S. Romanov – N. Komarov, Švec-Rogovoj, Kokarev (C) – Rendulić, A. Nikulin, Makejev – Řepík, M. Aaltonen (A), Stoljarov – Gončarov, P. Černov, Vyglazov.
Rozhodčí: Naumov, Olenin – Zacharenkov, Šalagin
08:34 Jakupov (A. Bělov, N. Gusev)
08:54 Karpov
44:53 N. Gusev (Barabanov, M. Malcev)
48:22 Jakupov (Zubarev, V. Tichonov)
54:49 Hersley (A. Bělov, Dacjuk)
16:58 Jensen Aabo (Platt, Anttila)
58:08 Moses (A. Grant, Jormakka)
Hellberg (Šesťorkin) – Gavrikov, A. Bělov, Zub, Zubarev, Rukavišnikov, Hersley, Sjomin – Dacjuk, S. Plotnikov, Kuzmenko – Koskiranta, Barabanov, N. Gusev – V. Tichonov, Jakupov, Karpov – M. Malcev, Ivan Morozov, Kručinin – O. Li.
Kalninš (Zapolski) – Stollery, E. Räsänen, Jensen Aabo, O. Lauridsen, A. Grant, Kivistö, Lööv, Lepistö – Anttila, Platt, Pihlström – Regin, Jormakka, Joensuu – Nicklas Jensen, Manninen, Moses – Vesalainen, Norman, O'Neill.
25:05 Mozer (Mojsejev)
36:52 Koivisto (Brjukvin)
7:33 Kaletnik (Archipov)
57:20 Bočarov (O'Dell, K. Vorobjov)
61:38 Bakoš (Šmeljov, Collins)
Bočarov (Jerjomenko) – I. Nikulin, Volkov, Hietanen, Koivisto, Miňejev, Menšikov, Pepeljajev, Pribylskij – Zackrisson, Šipačov, Indrašis – I. Makarov, Igumnov, Brjukvin – Mojsejev, Mozer, Michajlov – Karlin, Jefremov, Pankratov.
Barulin (Šikin) – Jokipakka, J. Alexandrov, K. Vorobjov, Pajgin, Chomickij, Rykov, D. Alexandrov – Bočarov, R. Rosén, O'Dell – Bakoš, Collins, Šmeljov – Lugin, Starkov, Točickij – Kaletnik, Archipov, Kapustin – Rachimullin.
Rozhodčí: Kulakov, Sidorenko – Goljak, Nikolajev
Počet diváků: 6393
15:23 Okulov (Al. Popov)
30:47 Vey (Romanov, Kaprizov)
32:48 Mamin (Dahlbeck, Slepyšev)
35:09 Okulov (Al. Popov, Šalunov)
54:01 Grman (Buc)
I. Sorokin (L. Johansson) – Dahlbeck, Marčenko, Pašnin, M. Robinson, Čmychov, Romanov – Vey, Grigorenko, Kaprizov – Tolčinskij, P. Karnauchov, Scott – Al. Popov, Okulov, Šalunov – Slepyšev, Světlakov, Mamin.
Štěpánek (Vojvoda) – Sersen, Jánošík, Klok, Grman, Švarný, Bačik, Boldižár – Sukel', Jeglič, Liška – Chipchura, Taffe, C. Bailey – M. Sloboda, Baranov, Buc.
Rozhodčí: Gofman, Kislov – Parikov, Galimov
Počet diváků: 9133
10:34 Meija (Batna, Gegeris)
23:05 Batna (Lipsbergs, Zile)
47:48 Džerinš (Pavlovs)
26:46 Jevenko (Lisovec, Kovyršin)
Biljalov (Gudlevskis) – Ališauskas, Zile, Sotnieks, Gimajev, Zanetti, Šulenin, Maione – Darzinš, M. Redlihs, Videll – Gillies, Marenis, McMillan – Gegeris, Meija, Batna – Džerinš, Pavlovs, Berzinš – Lipsbergs.
Enroth (M. Karnauchov) – Bokun, Blum, Wiercioch, Jevenko, Lisovec, Znacharenko – Q. Howden, A. Těreščenko, S. Kosticyn – Pulkkinen, Kovyršin, Parfejevec – Kogaljov, Kitarov, A. Volkov – Litvinov, Drozdov.