Dohráno MOL Cup

Házenkáři Dukly se loučí s Vyzývacím pohárem, v odvetě osmifinále nestačili na Bukurešť

Házenkáři Dukly Praha prohráli v odvetě osmifinále Vyzývacího poháru s rumunským týmem CSM Bukurešť 25:30 a po domácí porážce 23:28 jsou vyřazeni. V dresu domácího celku se z postupu radoval i český brankář Jakub Krupa.

Házenkáři Dukly
zdroj: Dukla Praha autor: Ladislav Adámek

Dukla držela s favorizovaným soupeřem krok 20 minut, ale v poločase už prohrávala o pět gólů. Stejný rozdíl ve skóre vydržel až do konce utkání, osmi brankami se na domácí výhře podíleli Bogdan Manescu a Brazilec Henrique Teixeira. V dresu Dukly zaznamenali po šesti gólech Matěj Klíma s Davidem Šustkem.

Odvetné utkání osmifinále Vyzývacího poháru házenkářů:

CSM Bukurešť - Dukla Praha 30:25 (15:10) Nejvíce branek: Teixeira 8/3, Manescu 8, Onyejekwe 3 - Klíma 6/2, Šustek 6, Reichl a Kristek po 4. První zápas 28:23, postupuje Bukurešť.