ČEZ Motor veze z Litoměřic dva body

LITOMĚŘICE - 18.02.2019 21:54

V 57. kole Chance ligy vyhráli dnes hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru v Litoměřicích po samostatných nájezdech 4:3, když deset minut před koncem základní hrací doby prohrávali 1:3, ale pak snížil Doležal a v 60. minutě vyrovnal Karabáček. V prodloužení branka nepadla, o bodu navíc pro Jihočechy rozhodl v samostatných nájezdech Pýcha. Ve středu Jihočeši doma přivítají Frýdek-Místek (17.30).

Stadion Litoměřice - Motor Č. Budějovice 3:4 po s.n. (1:0, 1:1, 1:2 - 0:0)

Branky a nahrávky: 4. Marcel (D. Merta), 26. D. Merta (Jánský, Marcel), 50. Kropáček (Sklenář, Marcel) - 25. Gilbert (Plášil), 55. Z. Doležal (Babka), 60. Karabáček (Gilbert, Babka), rozh. náj. Pýcha. Rozhodčí: Souček, Valenta - Rubáš, Šimán. Vyloučení: 6:4. Využití: 1:1. Diváků: 1082.

Litoměřice: Michajlov - Marcel, Pavlas, Smetana, Strejček, Dluhoš, Jebavý, Klejna - Ščegolkov, Korkiakoski, M. Kadlec - D. Merta, Voženílek, Jánský - Jícha, Štohanzl, Průžek - Sklenář, Kropáček, Jirásek.

České Budějovice: Strmeň -Plášil, Kutlák, Pavlin, Pýcha, M. Jandus, Vydarený - Endál, Gilbert, M. Novák - Babka, Bradley, Karabáček - Z. Doležal, R. Přikryl, Heřman - Dunn, Čermák, Beránek.