Pro sobotní generálku na jarní část soutěže si domácí FK Meteor Praha VIII pozval Tatran Sedlčany, hrající rovněž divizi, ale skupinu A. Hráči Meteoru chtěli po výsledkově neúspěšném absolvování domácího zimního turnaje(6 porážek a 1 vítězství) svým věrným fanouškům, ale především sami sobě dokázat, že fotbal přes zimu nezapomněli a že i tak jako na podzim budou bojovat o co nejlepší umístění v tabulce. I když trenéři Tichai s Jakubcem pořád neměli k dispozici kompletní kádr, začali domácí hráči zápas sympaticky i s třemi dorostenci v sestavě. V první půli si vytvořili několik brankových příležitostí, ale bohužel scházela přesná koncovka. Soupeř ze Sedlčan hrozil především z rychlých brejků a do poločasu se mu podařilo i vstřelit vedoucí branku. V tom druhém se obě mužstva pouštěla do útočení mnohem častěji a výsledkem bylo dalších celkem vstřelených sedm branek, kterým ale ve většině případů předcházely hrubé chyby obou defenzív. Konečný výsledek 4 : 4 asi dění na hřišti odpovídá. Střelcem domácího týmu v tomto utkání byl dvoubrankový novopečený otec František Jiřík. Že by se našel tolik nedostatkový a stále hledaný střelec? Budeme věřit, že na první mistrovský zápas jara s favorizovanými Zbuzany trenérské duo připraví své svěřence tak aby předvedli co nejlepší výkon i s bodovým bonusem. Tímto zveme fanoušky a příznivce Meteoru aby v neděli 10. 3. od 10.00 přišli do areálu v Bedřichovské(Štěpničná) svůj tým povzbudit.

FK Meteor Praha VIII – TJ Tatran Sedlčany 4 : 4(0 : 1)

Branky Meteoru: Jiřík 2 x, Bím, Holeček.