Finalisté poslední play off se opět utkali. Ragbisté Tatry Smíchov porazili Vyškov 39:7

Naposled se oba soupeři ragbisté Tatry Smíchov a Vyškova spolu utkali na stejném místě v listopadu 2018, kdy se hrálo finále play off.

Po 148 dnech nastoupili stejní hráči opět proti sobě, jen s menší motivací než je získání mistrovského štítu.

První poločas dohrávaného utkání z druhého kola první ligy  držel Vyškov s Pražany krok, ale po zranění jednoho z moravských útočníků Vyškov už méně útočili a ke hře na polovině Vyškova se více dostávali domácí ragbisté. Celkem položili šest pětek, z nichž ty dvě poslední byly hodné pozornosti, neboť byly položeny po překopech, kdy míč před brankovištěm skočil dobíhajícím útočícím borcům přímo do ruky.

"Do zranění našeho útočníka, to byl vyrovnaný souboj. První poločas jsme drželi s Tatrou krok, ale ve druhé půli už to nešlo. Tatra využila našich chyb v obraně a po změně stran dala ke dvěma pětkám z první půle, ještě další čtyři," řekl po utkání kouč Vyškova Pavel Pala.

Tatra společně s Pragou a se Spartou zůstala neporažena, a protože i z druhého utkání má bonusový bod navíc, mají všechny tři pražské celky po 10 bodech v tabulce.