Barcelona porazila Alavés. Už ve středu může slavit titul

Autor: ČTK, iSport.cz
0
Bořil v ofsajdu? Asi ano, ale žádný záběr není stoprocentní. Nejasná ČK pro Petráka
SESTŘIH: Boston - Toronto 2:3. Pastrňák dal první gól v play off, rozhodl ale Matthews

Fotbalisté Barcelony porazili ve 34. kole Alavés 2:0 a již ve středu mohou po roce opět slavit ligový titul, pokud Atlético Madrid prohraje. Dvanáctibodový náskok čtyři zápasy před koncem úřadujícímu španělskému mistrovi zajistili svými góly Carles Aleňá a Luis Suárez, jenž proměnil penaltu.

Kouč Ernesto Valverde týden před úvodním semifinále Ligy mistrů nechal odpočívat některé odpory a na lavičce začali Messi či Alba. Favorit začal zvolna a teprve po poločasové přestávce přidal na tempu přidal. A stačilo Barceloně pět minut, aby se na dosah přiblížila 26. titulu.

Získat ho může ve středu večer po zápase Atlétika proti Valencii.

EURO 2024 v Německu

Program EURO 2024 Los EURO 2024 Vstupenky na ME ve fotbale Kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a Gruzii.