Plzeň ve dnech 28. dubna - 4. května hostí jeden z největších svátků powerliftingu, koná se zde totiž Mistrovství Evropy v silovém trojboji dorostu, juniorů, mužů a žen. Na soutěži se představí také řada českých závodníků, kterým trojbojařské dresy přirostly k srdci a kteří budou chtít využít podpory domácího prostředí k tomu, aby předvedli ty nejlepší výkony.
V tomto článku Vám budeme přinášet postupně doplňované výsledky. Dění přímo na soutěži můžete on-line sledovat prostřednictvím živého vysílání zde. Níže Vám nabízíme k nahlédnutí časový harmonogram mistrovství, přehled českých reprezentantů i kompletní listinu nominovaných závodníků.
Na soutěž se ovšem pochopitelně můžete přijít podívat také osobně. V plzeňském kongresovém centru Parkhotel (mapa zde) Vás přivítá fantastická atmosféra evropského šampionátu.
Výsledky jsou průběžně doplňovány!
05. 05. 11:00 - doplněny kompletní výsledky
04. 05. 11:30 - doplněny páteční výsledky
03. 05. 09:00 - doplněny čtvrteční výsledky
02. 05. 10:00 - doplněny středeční výsledky Evžen Sičevskyj má zlato!
01. 05. 11:00 - doplněny úterní výsledky
30. 04. 09:00 - doplněny pondělní výsledky - Matěj Jurka má zlato, Filip Rybár,
Ondřej Šíp a Nicolas Tóth mají bronz!
29. 04. 13:00 - doplněny nedělní výsledky - Denisa Turková má bronz!
Čeští zástupci na letošním evropském šampionátu
Denisa Turková | dorostenky do 52 kg |
3. místo |
výkon 297,5 kg |
Dominika Jansová | dorostenky do 63 kg |
4. místo | výkon 407,5 kg |
Tereza Herrmannová | juniorky do 63 kg | - |
- |
Tereza Rábová | juniorky do 63 kg | 6.
místo |
výkon 327,5 kg |
Karel Rada | dorostenci do 83 kg | - |
nezapsal |
Filip Rybár | dorostenci do 83 kg |
3. místo | výkon 607,5 kg |
Ondřej Šíp | dorostenci do 93 kg |
3. místo |
výkon 692,5 kg |
Nicolas Tóth | dorostenci do 105 kg | 3.
místo |
výkon 685,5 kg |
Matěj Jurka | dorostenci do 105 kg |
1. místo | výkon 690,0 kg |
Josef Klíma | junioři do 74 kg | 5. místo |
výkon 637,5 kg |
Jakub Hlaváč | junioři do 93 kg |
5. místo | výkon 757,5 kg |
Evžen Sičevskyj | junioři do 105 kg | 1.
místo |
výkon 800,0 kg |
Martin Prokop | junioři do 105 kg | 4.
místo |
výkon 750,0 kg |
Václav Vlk | junioři do 120 kg |
4. místo | výkon 790,0 kg |
Roman Štěpánek | junioři do 120 kg | 6.
místo |
výkon 667,5 kg |
Adam Porteš | muži do 105 kg |
9. místo | výkon 815,0 kg |
Milan Selinger | muži do 120 kg | 9. místo |
výkon 900,0 kg |
Milan Špingl | muži nad 120 kg | 6. místo |
výkon 1017,5 kg |
Časový harmonogram
datum |
začátek |
kategorie |
neděle |
28. 04. 2019 |
11:00 |
dorostenky do 43 kg až nad 84 kg |
|
|
16:00 |
dorostenci do 53 kg až do 74 kg |
pondělí |
29. 04. 2019 |
11:00 |
juniorky do 43 kg až do 63 kg |
|
|
16:00 |
dorostenci do 83 kg až nad 120 kg |
úterý |
30. 04. 2019 |
11:00 |
juniorky do 72 kg až nad 84 kg |
|
|
15:00 |
junioři do 53 kg až do 74 kg |
středa |
01. 05. 2019 |
11:00 |
junioři do 83 kg až do 93 kg |
|
|
15:00 |
junioři do 105 kg až nad 120 kg |
čtvrtek |
02. 05. 2019 |
10:00 |
muži do 59 kg až do 83 kg |
|
|
15:00 |
ženy do 47 kg až do 63 kg |
pátek |
03. 05. 2019 |
10:00 |
ženy do 72 kg až nad 84 kg |
|
|
15:00 |
muži do 93 kg až do 105 kg |
sobota |
04. 05. 2019 |
11:00 |
muži do 120 kg až nad 120 kg |
Dorostenky do 43 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Romanova Mariia |
2002 |
Rusko |
42,68 |
115,0 |
42,5 |
110,0 |
267,5 |
469,36 |
Dorostenky do 47 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Polianska Mariia |
2003 |
Ukrajina |
46,11 |
135,0 |
70,0 |
145,0 |
350,0 |
561,93 |
2. |
Ksenzova Yuliya |
2001 |
Rusko |
46,17 |
135,0 |
77,5 |
125,0 |
337,5 |
545,06 |
Dorostenky do 52 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Yavorska Valeriia |
2003 |
Ukrajina |
51,06 |
140,0 |
77,5 |
122,5 |
340,0 |
523,37 |
2. |
Belskaia Tatiana |
2002 |
Rusko |
51,21 |
137,5 |
80,0 |
115,0 |
332,5 |
513,39 |
3. |
Turková Denisa |
2003 |
Česká republika |
51,29 |
125,0 |
62,5 |
110,0 |
297,5 |
469,71 |
4. |
Stiskalova Lenka |
2002 |
Slovensko |
51,89 |
112,5 |
67,5 |
100,0 |
280,0 |
445,88 |
5. |
Bzdyr Sofiia |
2003 |
Ukrajina |
51,56 |
107,5 |
55,0 |
112,5 |
275,0 |
440,89 |
Dorostenky do 57 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Antoniuk Anastasiia |
2002 |
Ukrajina |
56,95 |
175,0 |
107,5 |
160,0 |
442,5 |
618,87 |
2. |
Chebunina Karina |
2003 |
Rusko |
56,15 |
160,0 |
70,0 |
157,5 |
387,5 |
558,18 |
3. |
Kolesnyk Anita |
2003 |
Ukrajina |
56,54 |
145,0 |
67,5 |
142,5 |
355,0 |
518,51 |
4. |
Lapsanska Olivia |
2003 |
Slovensko |
56,55 |
120,0 |
50,0 |
125,0 |
295,0 |
448,30 |
Dorostenky do 63 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Bessonova Lada |
2001 |
Rusko |
61,98 |
155,0 |
120,0 |
152,5 |
427,5 |
580,16 |
2. |
Bukkina Olena |
2001 |
Ukrajina |
62,19 |
177,5 |
90,0 |
147,5 |
415,0 |
565,48 |
3. |
Vasileva Anna |
2001 |
Rusko |
62,51 |
160,0 |
107,5 |
142,5 |
410,0 |
558,76 |
4. |
Jansová Dominika |
2001 |
Česká republika |
60,44 |
160,0 |
85,0 |
162,5 |
407,5 |
563,73 |
5. |
Nagy Boglarka |
2003 |
Maďarsko |
60,95 |
110,0 |
55,0 |
130,5 |
295,0 |
435,56 |
Dorostenky do 72 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Rusanenko Daria |
2001 |
Ukrajina |
71,62 |
222,5 |
125,0 |
182,5 |
530,0 |
653,76 |
2. |
Gordeeva Oksana |
2001 |
Rusko |
66,34 |
200,0 |
112,5 |
185,0 |
497,5 |
639,53 |
3. |
Doronina Aleksandra |
2001 |
Rusko |
67,62 |
147,5 |
92,5 |
155,0 |
395,0 |
525,72 |
4. |
Rajos Vivien Virag |
2002 |
Maďarsko |
70,20 |
140,0 |
67,5 |
125,0 |
332,5 |
453,23 |
Dorostenky do 84 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Smirnova Daria |
2001 |
Rusko |
77,42 |
215,0 |
95,0 |
190,0 |
500,0 |
604,57 |
2. |
Paraskevych Kateryna |
2001 |
Ukrajina |
75,15 |
130,0 |
125,0 |
120,0 |
375,0 |
485,48 |
3. |
Slizova Patricia |
2001 |
Slovensko |
75,20 |
145,0 |
72,5 |
130,0 |
347,5 |
457,67 |
Dorostenky nad 84 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Jonsdottir Soley |
2001 |
Island |
111,92 |
165,5 |
155,0 |
200,0 |
620,5 |
635,56 |
Juniorky do 43 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Brazhnyk Dariia |
1997 |
Ukrajina |
42,35 |
132,5 |
75,0 |
112,5 |
320,0 |
544,55 |
2. |
Zhiltcova Ekaterina |
1996 |
Rusko |
42,25 |
110,0 |
65,0 |
115,0 |
295,0 |
510,18 |
Juniorky do 47 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Demian Zina |
1997 |
Ukrajina |
46,71 |
137,5 |
85,0 |
125,0 |
347,5 |
555,15 |
2. |
Fomina Natalia |
1999 |
Rusko |
46,27 |
127,5 |
70,0 |
137,5 |
335,0 |
541,20 |
Juniorky do 52 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Cherviakova Anastasiia |
1999 |
Rusko |
51,23 |
175,0 |
95,0 |
150,0 |
420,0 |
621,71 |
2. |
Fornaciari Munira |
1996 |
Itálie |
51,67 |
167,5 |
90,0 |
142,5 |
400,0 |
594,57 |
3. |
Hurak Viktoriia |
1998 |
Ukrajina |
51,62 |
147,5 |
92,5 |
132,5 |
372,5 |
560,92 |
Juniorky do 57 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Ponomareva Olga |
2000 |
Rusko |
55,94 |
170,0 |
112,5 |
150,0 |
432,5 |
612,04 |
2. |
Pribulova Daria |
1997 |
Rusko |
56,88 |
172,5 |
80,0 |
162,5 |
415,0 |
587,15 |
3. |
Osiik Yuliia |
1998 |
Ukrajina |
56,97 |
175,0 |
95,0 |
145,0 |
415,0 |
586,75 |
4. |
Gautadottir Kara |
1996 |
Island |
56,49 |
160,0 |
87,5 |
150,0 |
397,5 |
568,43 |
5. |
Sabathy Marlene |
1996 |
Rakousko |
55,72 |
162,5 |
87,5 |
142,5 |
392,5 |
565,93 |
Juniorky do 63 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Vilmar Matilda |
1996 |
Švédsko |
62,31 |
212,5 |
150,5 |
172,5 |
535,5 |
698,62 |
2. |
Aung Frida |
1997 |
Norsko |
61,24 |
182,5 |
120,0 |
182,5 |
485,0 |
647,40 |
3. |
Shenderchuk Mariia |
1998 |
Ukrajina |
62,64 |
187,5 |
120,0 |
172,5 |
480,0 |
635,67 |
4. |
Bjaanes Natalie |
1999 |
Norsko |
62,15 |
175,0 |
110,0 |
170,0 |
455,0 |
610,03 |
5. |
Maycock Amelia |
2000 |
Velká Británie |
60,96 |
132,5 |
75,0 |
157,5 |
365,0 |
514,06 |
6. |
Rábová Tereza |
1999 |
Česká republika |
61,96 |
135,0 |
55,0 |
137,5 |
327,5 |
469,04 |
Juniorky do 72 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Krueger Sonja-Stefanie |
1999 |
Německo |
66,48 |
232,5 |
157,5 |
197,5 |
587,5 |
735,39 |
2. |
Krasnova Ruslana |
2000 |
Ukrajina |
69,44 |
210,0 |
127,5 |
180,0 |
517,5 |
648,80 |
3. |
Antonsen Julie |
1998 |
Norsko |
69,52 |
182,5 |
107,5 |
175,0 |
465,0 |
593,53 |
4. |
Jones Lizzis |
1996 |
Velká Británie |
70,61 |
175,0 |
102,5 |
175,0 |
452,5 |
576,96 |
- |
Lis Ida |
2000 |
Polsko |
67,25 |
- |
110,0 |
185,0 |
- |
- |
- |
Johansson Emma |
1996 |
Švédsko |
68,36 |
- |
132,5 |
160,0 |
- |
- |
- |
Kahrer Ines |
1996 |
Rakousko |
68,80 |
192,5 |
- |
175,0 |
- |
- |
Juniorky do 84 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Lowe Jessika |
1996 |
Švédsko |
73,06 |
215,0 |
140,0 |
212,5 |
567,5 |
686,96 |
2. |
Lebedeva Mariia |
1996 |
Rusko |
72,84 |
190,0 |
120,0 |
170,0 |
480,0 |
598,28 |
3. |
Staneci - Coserea Iulia |
1999 |
Rumunsko |
79,32 |
115,0 |
72,5 |
120,0 |
307,5 |
410,25 |
- |
Huebenthal Johanna |
1996 |
Německo |
81,15 |
225,0 |
- |
225,0 |
- |
- |
- |
Gardarsdottir Iris Hronn |
1997 |
Island |
83,42 |
- |
- |
172,5 |
- |
- |
Juniorky nad 84 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Kitsul Alexandra |
2000 |
Rusko |
84,53 |
197,5 |
120,0 |
190,0 |
507,5 |
592,69 |
2. |
Nazareva Anastasia |
1998 |
Rusko |
86,65 |
195,0 |
127,5 |
160,0 |
482,5 |
563,98 |
3. |
Zalesinska Wiktoria |
2000 |
Polsko |
95,90 |
170,0 |
85,0 |
140,0 |
395,0 |
466,27 |
- |
Jurkaninova Kristina |
1998 |
Slovensko |
98,64 |
- |
110,0 |
192,5 |
- |
- |
Ženy do 47 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Saydasheva Svetlana |
1988 |
Rusko |
46,86 |
157,5 |
87,5 |
167,5 |
412,5 |
639,38 |
2. |
Legard Stephanie |
1981 |
Francie |
46,46 |
160,0 |
95,0 |
150,0 |
405,0 |
632,26 |
3. |
Ivanova Irina |
1996 |
Rusko |
46,65 |
150,0 |
112,5 |
132,5 |
395,0 |
617,85 |
4. |
Carlsson Malin |
1994 |
Švédsko |
46,57 |
130,0 |
87,5 |
132,5 |
350,0 |
559,24 |
Ženy do 52 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Derevyanko Anastasiya |
1987 |
Ukrajina |
50,36 |
190,0 |
115,0 |
182,5 |
487,5 |
711,25 |
2. |
Bagger Trine |
1986 |
Dánsko |
51,78 |
170,0 |
105,0 |
190,0 |
465,0 |
674,00 |
3. |
Goodwin Emma |
1987 |
Velká Británie |
51,69 |
165,0 |
80,0 |
180,0 |
425,0 |
625,27 |
4. |
Quignaudon Sandrine |
1991 |
Švédsko |
51,29 |
150,0 |
95,0 |
150,0 |
395,0 |
590,41 |
- |
Shlopko Tetyana |
1996 |
Ukrajina |
51,05 |
- |
120,0 |
155,0 |
- |
- |
Ženy do 57 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Karlysheva Victoria |
1993 |
Rusko |
56,64 |
217,5 |
122,5 |
190,0 |
530,0 |
722,61 |
2. |
Lorenz Anastasia |
1985 |
Rusko |
56,37 |
187,5 |
145,0 |
187,5 |
520,0 |
712,48 |
3. |
Steel Ellie |
1991 |
Velká Británie |
56,84 |
200,0 |
145,0 |
175,0 |
520,0 |
709,78 |
4. |
Haugen Mikkelsen Hilde |
1991 |
Norsko |
56,70 |
200,0 |
135,0 |
172,5 |
507,5 |
695,98 |
5. |
Sune Caroline |
1985 |
Francie |
56,74 |
190,0 |
107,5 |
172,5 |
470,0 |
651,98 |
6. |
Di Trani Chiara |
1987 |
Itálie |
54,59 |
175,0 |
95,0 |
192,5 |
462,5 |
654,57 |
7. |
Presenti Valentina |
1991 |
Itálie |
55,11 |
177,5 |
100,0 |
167,5 |
445,0 |
630,97 |
8. |
Talahatu Evita |
1987 |
Nizozemsko |
56,93 |
165,0 |
110,0 |
160,0 |
435,0 |
610,23 |
9. |
Buxbom Eva |
1969 |
Dánsko |
56,28 |
160,0 |
90,0 |
172,5 |
422,5 |
598,67 |
10. |
Osychka Larysa |
1986 |
Ukrajina |
56,68 |
170,0 |
92,5 |
155,0 |
417,5 |
590,97 |
- |
Anthouard Melodie |
1988 |
Francie |
56,63 |
- |
135,0 |
165,0 |
- |
- |
Ženy do 63 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Joergensen Eline |
1985 |
Norsko |
62,75 |
220,0 |
135,0 |
200,0 |
555,0 |
718,04 |
2. |
Lomatskaia Daria |
2001 |
Rusko |
62,67 |
217,5 |
142,5 |
192,5 |
552,5 |
715,67 |
3. |
Harhunovska Nataliia |
1998 |
Ukrajina |
61,77 |
212,5 |
125,0 |
177,5 |
515,0 |
678,43 |
4. |
Johansen Jenny Marie |
1989 |
Norsko |
62,13 |
197,5 |
115,0 |
192,5 |
505,0 |
665,63 |
5. |
Schjoett Anna |
1995 |
Dánsko |
60,77 |
180,0 |
102,5 |
175,0 |
457,5 |
618,64 |
6. |
Elder Lauren |
1989 |
Velká Británie |
62,49 |
157,5 |
72,5 |
182,5 |
412,5 |
561,60 |
7. |
Hart Lucy |
1995 |
Velká Británie |
59,53 |
155,0 |
80,0 |
165,0 |
400,0 |
558,78 |
8. |
Schmidt Dagna |
1990 |
Polsko |
62,38 |
145,0 |
107,5 |
120,0 |
372,5 |
517,69 |
Ženy do 72 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Marchenko Antonina |
1989 |
Ukrajina |
71,71 |
240,0 |
175,0 |
185,0 |
600,0 |
725,59 |
2. |
Silberzahn Cathrin |
1988 |
Německo |
70,98 |
235,0 |
145,0 |
207,5 |
587,5 |
715,67 |
3. |
Zaiats Lidiia |
1996 |
Rusko |
70,26 |
230,0 |
145,0 |
205,0 |
580,0 |
710,85 |
4. |
Erokhina Mariia |
1995 |
Rusko |
71,22 |
215,0 |
125,0 |
197,5 |
537,5 |
662,97 |
5. |
Parrello Francesca |
1994 |
Itálie |
71,18 |
212,5 |
110,0 |
205,0 |
527,5 |
652,78 |
6. |
Marzadro Eleonora |
1990 |
Itálie |
70,92 |
200,0 |
132,5 |
185,0 |
517,5 |
643,36 |
7. |
Broxtermann Katja |
1986 |
Německo |
71,72 |
192,5 |
137,5 |
170,0 |
500,0 |
622,48 |
8. |
Bak Kathrine |
1981 |
Dánsko |
65,11 |
170,0 |
95,0 |
220,0 |
485,0 |
630,94 |
9. |
Cowell Kimberley |
1988 |
Velká Británie |
69,09 |
185,0 |
127,5 |
170,0 |
482,5 |
613,36 |
Ženy do 84 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Timmers Ankie |
1986 |
Nizozemsko |
79,28 |
230,0 |
177,5 |
222,5 |
630,0 |
726,88 |
2. |
Heranger Anne |
1992 |
Norsko |
83,55 |
250,0 |
155,0 |
220,0 |
625,0 |
707,69 |
3. |
Wik Frida |
1991 |
Švédsko |
77,17 |
215,0 |
155,0 |
207,5 |
577,5 |
682,36 |
4. |
Kensenhuis Iris |
1983 |
Nizozemsko |
82,30 |
222,5 |
102,5 |
242,5 |
567,5 |
656,27 |
5. |
Zahoruiko Valentyna |
1992 |
Ukrajina |
83,71 |
235,0 |
132,5 |
192,5 |
560,0 |
644,99 |
6. |
Frederiksen Lise |
1982 |
Dánsko |
81,84 |
210,0 |
112,5 |
195,0 |
517,5 |
609,29 |
7. |
Miles Sheri |
1986 |
Velká Británie |
75,71 |
175,0 |
112,5 |
200,0 |
487,5 |
597,12 |
- |
Waage Hulda |
1985 |
Island |
82,61 |
230,0 |
- |
180,0 |
- |
- |
- |
Hille Arnesen Heidi |
1970 |
Norsko |
83,99 |
- |
- |
- |
- |
- |
Ženy nad 84 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Hugdal Hildeborg |
1983 |
Norsko |
126,39 |
265,0 |
212,5 |
210,0 |
687,5 |
665,72 |
2. |
Kukhareva Anna |
1990 |
Rusko |
105,68 |
252,5 |
152,5 |
225,0 |
630,0 |
655,76 |
3. |
Orobets Inna |
1971 |
Ukrajina |
105,57 |
227,5 |
180,0 |
197,5 |
605,0 |
634,39 |
4. |
Van der Meulen Brenda |
1978 |
Nizozemsko |
113,55 |
215,0 |
195,0 |
187,5 |
597,5 |
613,34 |
5. |
Aaberg Jane |
1981 |
Dánsko |
88,76 |
215,0 |
117,5 |
230,0 |
562,5 |
633,85 |
6. |
Berry Laura |
1982 |
Velká Británie |
94,51 |
190,0 |
167,5 |
185,0 |
542,5 |
602,01 |
- |
Sweatman Katrina |
1985 |
Velká Británie |
121,80 |
- |
140,0 |
190,0 |
- |
- |
Dorostenci do 53 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Nosach Egor |
2002 |
Rusko |
52,47 |
152,5 |
100,0 |
145,0 |
397,5 |
484,63 |
2. |
Kucera Lukas |
2003 |
Slovensko |
51,26 |
102,5 |
60,0 |
117,5 |
280,0 |
370,10 |
Dorostenci do 59 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Yushchenko Vladislav |
2002 |
Rusko |
58,78 |
207,5 |
132,5 |
205,0 |
545,0 |
583,63 |
2. |
Popov Sergei |
2002 |
Rusko |
58,11 |
200,0 |
95,0 |
210,0 |
505,0 |
550,52 |
3. |
Pleban Pawel |
2002 |
Polsko |
58,14 |
150,0 |
90,0 |
172,5 |
412,5 |
462,30 |
4. |
Moise Cristian |
2001 |
Rumunsko |
57,21 |
165,0 |
92,5 |
152,5 |
410,0 |
465,44 |
5. |
Kacinskas Mintartas |
2004 |
Litva |
58,23 |
130,0 |
75,0 |
145,0 |
350,0 |
402,39 |
Dorostenci do 66 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Suvorov Nikita |
2001 |
Rusko |
65,15 |
205,0 |
145,0 |
210,0 |
560,0 |
555,82 |
2. |
Beblo Bartosz |
2002 |
Polsko |
65,48 |
200,0 |
107,5 |
190,0 |
497,5 |
499,42 |
3. |
Hartley Ben |
2001 |
Velká Británie |
64,46 |
187,5 |
115,0 |
172,5 |
475,0 |
484,94 |
4. |
Vojacik Milan |
2001 |
Slovensko |
64,34 |
165,0 |
115,0 |
155,0 |
435,0 |
450,24 |
Dorostenci do 74 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Stepanov Evgenii |
2001 |
Rusko |
73,55 |
260,0 |
180,0 |
245,0 |
685,0 |
614,32 |
2. |
Burba Rokas |
2001 |
Litva |
73,88 |
230,0 |
175,0 |
225,0 |
630,0 |
568,39 |
3. |
Magiera Wojciech |
2001 |
Polsko |
73,03 |
225,0 |
162,5 |
220,0 |
607,5 |
554,32 |
4. |
Tunyk Heorhii |
2002 |
Ukrajina |
73,40 |
242,5 |
135,0 |
200,0 |
577,5 |
528,34 |
5. |
Mair Julian |
2001 |
Rakousko |
68,89 |
180,0 |
100,0 |
212,5 |
492,5 |
478,68 |
Dorostenci do 83 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Kazak Vyacheslav |
2001 |
Rusko |
82,57 |
255,0 |
172,5 |
230,0 |
657,5 |
552,12 |
2. |
Jakubec Kristian Filip |
2001 |
Slovensko |
82,12 |
245,0 |
142,5 |
235,0 |
622,5 |
527,56 |
3. |
Rybár Filip |
2001 |
Česká republika |
81,70 |
225,0 |
165,0 |
217,5 |
607,5 |
517,83 |
- |
Rada Karel |
2001 |
Česká republika |
82,25 |
245,0 |
- |
255,0 |
- |
- |
Dorostenci do 93 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Konkov Arsenii |
2001 |
Rusko |
92,35 |
280,0 |
190,0 |
290,0 |
760,0 |
590,35 |
2. |
Volbenko Mikhail |
2001 |
Rusko |
91,06 |
280,0 |
195,0 |
255,0 |
730,0 |
573,70 |
3. |
Šíp Ondřej |
2002 |
Česká republika |
91,34 |
280,0 |
160,0 |
252,5 |
692,5 |
546,24 |
4. |
Huzvar Martin |
2002 |
Slovensko |
91,35 |
270,0 |
150,0 |
267,5 |
687,5 |
542,67 |
Dorostenci do 105 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Jurka Matěj |
2001 |
Česká republika |
96,89 |
265,0 |
167,5 |
257,5 |
690,0 |
527,41 |
2. |
Szymkiewicz Mateusz |
2001 |
Polsko |
95,01 |
270,0 |
175,0 |
242,5 |
687,5 |
531,22 |
3. |
Tóth Nicolas |
2001 |
Česká republika |
102,90 |
240,0 |
220,0 |
225,0 |
685,0 |
507,80 |
4. |
Benedikovic Martin |
2001 |
Slovensko |
93,98 |
195,0 |
110,0 |
180,0 |
485,0 |
393,56 |
Dorostenci do 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Sherstnev Ilia |
2003 |
Rusko |
116,88 |
328,0 |
242,5 |
270,0 |
840,5 |
573,08 |
2. |
Holinei Dmytro |
2001 |
Ukrajina |
114,39 |
315,0 |
185,0 |
272,5 |
772,5 |
536,51 |
Dorostenci nad 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Cataramba Alexandru |
2001 |
Rumunsko |
120,54 |
265,0 |
200,0 |
222,5 |
687,5 |
471,33 |
2. |
Tuszynski Bartlomiej |
2003 |
Polsko |
134,79 |
235,0 |
175,0 |
237,5 |
647,5 |
424,67 |
3. |
Zavodny Jakub |
2004 |
Slovensko |
122,25 |
195,0 |
130,0 |
190,0 |
515,0 |
363,70 |
Junioři do 59 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Dolhyi Edhar |
1996 |
Ukrajina |
58,69 |
210,0 |
137,5 |
210,0 |
557,5 |
596,09 |
2. |
Evdokimov Dmitriy |
2000 |
Rusko |
58,76 |
200,0 |
115,0 |
190,0 |
505,0 |
546,03 |
3. |
Babiuk Rostyslav |
2000 |
Ukrajina |
58,58 |
190,0 |
132,5 |
175,0 |
497,5 |
540,16 |
4. |
Stan Bogdan |
1996 |
Rumunsko |
57,27 |
117,5 |
75,0 |
150,0 |
342,5 |
400,11 |
Junioři do 66 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Rikhter Aleksei |
1998 |
Rusko |
65,55 |
252,5 |
190,0 |
225,0 |
667,5 |
647,17 |
2. |
Grigoryev Alexander |
1999 |
Rusko |
63,35 |
235,0 |
195,0 |
210,0 |
640,0 |
638,04 |
3. |
Gliebe Nikolas |
1997 |
Rakousko |
65,28 |
250,0 |
155,0 |
205,0 |
610,0 |
598,75 |
4. |
Abakas Linas |
1999 |
Litva |
64,48 |
175,0 |
122,5 |
202,5 |
500,0 |
506,87 |
Junioři do 74 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Olefir Denis |
1999 |
Rusko |
73,89 |
320,0 |
210,0 |
270,0 |
800,0 |
704,96 |
2. |
Foris Martin |
1997 |
Slovensko |
73,44 |
272,5 |
210,0 |
235,0 |
717,5 |
641,12 |
3. |
Milani Diego |
1996 |
Itálie |
73,60 |
260,0 |
165,0 |
275,0 |
700,0 |
626,14 |
4. |
Buciuman Catalin |
1999 |
Rumunsko |
73,69 |
237,5 |
202,5 |
225,0 |
665,0 |
597,48 |
5. |
Klíma Josef |
1999 |
Česká republika |
72,91 |
260,0 |
152,5 |
225,0 |
637,5 |
579,21 |
- |
Ruzimuradov Ruslan |
1998 |
Ukrajina |
73,47 |
272,5 |
- |
220,0 |
- |
- |
Junioři do 83 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Soderberg Jack |
1996 |
Švédsko |
82,67 |
300,0 |
205,0 |
300,0 |
805,0 |
662,23 |
2. |
Dahl Mickel |
1996 |
Dánsko |
82,92 |
307,5 |
187,5 |
307,5 |
802,5 |
659,19 |
3. |
Korolev Petr |
1997 |
Rusko |
78,22 |
302,5 |
185,0 |
285,0 |
772,5 |
659,26 |
4. |
Larsson Erik |
1999 |
Švédsko |
81,79 |
315,0 |
185,0 |
272,5 |
772,5 |
641,90 |
5. |
Haase Hannes |
1998 |
Německo |
82,12 |
285,0 |
205,0 |
250,0 |
740,0 |
615,94 |
6. |
Schmid Kevin |
2000 |
Rakousko |
80,26 |
245,0 |
195,0 |
242,5 |
682,5 |
580,48 |
7. |
Tworkowski Mariusz |
1998 |
Polsko |
81,90 |
260,0 |
165,0 |
230,0 |
670,0 |
564,18 |
8. |
Koopmanschap Maurice |
1997 |
Nizozemsko |
82,77 |
250,0 |
172,5 |
247,5 |
670,0 |
560,70 |
9. |
Morgan Thomas |
1996 |
Velká Británie |
80,95 |
235,0 |
160,0 |
230,0 |
625,0 |
533,92 |
Junioři do 93 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Agafoshin Aleksei |
1997 |
Rusko |
91,99 |
325,0 |
235,0 |
300,0 |
860,0 |
661,99 |
2. |
Hagen Henrik |
1998 |
Norsko |
92,45 |
327,5 |
237,5 |
295,0 |
860,0 |
660,18 |
3. |
Malevskis Klaudijus |
1996 |
Litva |
92,67 |
300,0 |
252,5 |
255,0 |
807,5 |
622,52 |
4. |
Lancaster Alexander |
1997 |
Norsko |
88,21 |
315,0 |
217,5 |
257,5 |
790,0 |
627,19 |
5. |
Hlaváč Jakub |
2000 |
Česká republika |
91,89 |
310,0 |
167,5 |
280,0 |
757,5 |
590,21 |
6. |
Zisko Marek |
1996 |
Slovensko |
89,72 |
270,0 |
200,0 |
252,5 |
722,5 |
573,07 |
7. |
Reppo Agris |
1996 |
Estonsko |
91,45 |
230,0 |
200,0 |
292,5 |
722,5 |
567,06 |
8. |
Rasmussen Simon Berg |
1999 |
Dánsko |
92,44 |
277,5 |
172,5 |
255,0 |
705,0 |
551,44 |
- |
Ducky Markus |
1997 |
Slovensko |
90,68 |
- |
200,0 |
280,0 |
- |
- |
- |
Collins Farris |
1998 |
Velká Británie |
92,58 |
275,0 |
- |
225,0 |
- |
- |
Junioři do 105 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Sičevskyj Evžen |
1997 |
Česká republika |
100,95 |
315,0 |
195,0 |
290,0 |
800,0 |
589,70 |
2. |
Zhuravskii Aleksei |
1997 |
Rusko |
94,35 |
310,0 |
205,0 |
282,5 |
797,5 |
609,53 |
3. |
Cherniatin Yevhenii |
1996 |
Ukrajina |
98,65 |
280,0 |
220,0 |
277,5 |
777,5 |
581,64 |
4. |
Prokop Martin |
1999 |
Česká republika |
103,25 |
305,0 |
200,0 |
245,0 |
750,0 |
549,85 |
5. |
Sarisoy Aytan |
1998 |
Velká Británie |
98,91 |
252,5 |
150,0 |
275,0 |
677,5 |
513,25 |
6. |
Turus Dan Ion |
1996 |
Rumunsko |
104,70 |
250,0 |
185,0 |
170,0 |
605,0 |
450,88 |
- |
Perry Kieran |
1996 |
Velká Británie |
96,90 |
- |
152,5 |
270,0 |
- |
- |
- |
Halac Jaroslav |
2000 |
Slovensko |
104,54 |
- |
190,0 |
292,5 |
- |
- |
Junioři do 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Sagoy Julian |
1997 |
Norsko |
119,02 |
315,0 |
245,0 |
315,0 |
875,0 |
589,29 |
2. |
Johnson Jack |
1998 |
Velká Británie |
106,44 |
305,0 |
230,0 |
317,5 |
852,5 |
608,01 |
3. |
Kravets Volodymyr |
1996 |
Ukrajina |
119,50 |
330,0 |
227,5 |
295,0 |
852,5 |
574,37 |
4. |
Vlk Václav |
2000 |
Česká republika |
108,56 |
295,0 |
230,0 |
265,0 |
790,0 |
561,79 |
5. |
Cazacu Alexandru |
1997 |
Rumunsko |
115,62 |
312,5 |
185,0 |
210,0 |
707,5 |
493,24 |
6. |
Štěpánek Roman |
1998 |
Česká republika |
116,20 |
265,0 |
145,0 |
257,5 |
667,5 |
467,20 |
- |
Kulikovskii Ivan |
1999 |
Rusko |
113,10 |
- |
- |
- |
- |
- |
Junioři nad 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Holinei Viktor |
2000 |
Ukrajina |
137,90 |
405,0 |
285,0 |
330,0 |
1020,0 |
633,57 |
2. |
Magnusson Gudfinnur |
1997 |
Island |
149,02 |
375,0 |
275,0 |
302,5 |
952,5 |
575,07 |
3. |
Nemov Vladislav |
1996 |
Rusko |
131,06 |
255,0 |
260,0 |
315,0 |
930,0 |
595,58 |
Muži do 59 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Krut Kirill |
1991 |
Rusko |
58,92 |
255,0 |
167,5 |
245,0 |
667,5 |
697,98 |
2. |
Marichev Ilia |
2001 |
Rusko |
58,53 |
242,5 |
160,0 |
242,5 |
645,0 |
680,12 |
3. |
Wszola Dariusz |
1978 |
Polsko |
58,84 |
250,0 |
175,0 |
215,0 |
640,0 |
672,75 |
4. |
Osmialowski Pawel |
1977 |
Polsko |
58,65 |
257,5 |
155,0 |
217,5 |
630,0 |
664,91 |
5. |
El Boujaoudi Mouhcine |
1991 |
Itálie |
58,90 |
245,0 |
157,5 |
220,0 |
622,5 |
655,76 |
Muži do 66 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Danilov Konstantin |
1986 |
Rusko |
65,46 |
320,0 |
190,0 |
277,5 |
787,5 |
752,42 |
2. |
El Belghiti Hassan |
1975 |
Francie |
65,48 |
295,0 |
170,0 |
310,0 |
775,0 |
741,37 |
3. |
Grotkowski Mariusz |
1989 |
Polsko |
65,71 |
275,0 |
215,0 |
270,0 |
760,0 |
726,55 |
4. |
Zaino Andrea |
1981 |
Itálie |
65,50 |
260,0 |
152,5 |
267,5 |
680,0 |
658,40 |
5. |
Moise Gheorghe |
1995 |
Rumunsko |
65,03 |
260,0 |
165,0 |
220,0 |
645,0 |
630,99 |
6. |
Iwasiow Kamil |
1984 |
Polsko |
65,50 |
230,0 |
145,0 |
225,0 |
600,0 |
588,67 |
Muži do 74 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Bakkelund Kjell Egil |
1988 |
Norsko |
73,93 |
337,5 |
237,5 |
325,0 |
900,0 |
785,05 |
2. |
Eriksson Alexander |
1994 |
Švédsko |
73,80 |
305,0 |
246,0 |
295,0 |
846,0 |
742,49 |
3. |
Chornyi Vladyslav |
1997 |
Ukrajina |
73,69 |
332,5 |
195,0 |
300,0 |
827,5 |
728,30 |
4. |
Goriachok Anatolii |
1979 |
Rusko |
73,69 |
305,0 |
185,0 |
310,0 |
800,0 |
706,16 |
5. |
Cioflica Andrei |
1990 |
Rumunsko |
73,30 |
240,0 |
190,0 |
232,5 |
662,5 |
597,46 |
Muži do 83 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Barannik Mykola |
1989 |
Ukrajina |
82,67 |
352,5 |
270,0 |
287,5 |
910,0 |
740,89 |
2. |
Shaibekov Vladislav |
1995 |
Rusko |
82,97 |
342,5 |
270,0 |
295,0 |
907,5 |
737,44 |
3. |
Roelvaag Kim-Raino |
1986 |
Norsko |
80,31 |
335,0 |
240,0 |
270,0 |
845,0 |
704,17 |
4. |
Carniel Simone |
1990 |
Itálie |
82,53 |
312,5 |
205,0 |
290,0 |
807,5 |
664,76 |
5. |
Robol Stefano |
1990 |
Itálie |
82,64 |
317,5 |
182,5 |
285,0 |
785,0 |
647,38 |
6. |
Mastrolorenzo Antoni |
1982 |
Francie |
74,41 |
300,0 |
220,0 |
255,0 |
775,0 |
681,86 |
7. |
Kailey Pardeep |
1983 |
Nizozemsko |
79,04 |
277,5 |
185,0 |
280,0 |
742,5 |
632,02 |
8. |
Ivanov Jordan |
1994 |
Bulharsko |
82,82 |
270,0 |
190,0 |
270,0 |
730,0 |
605,40 |
9. |
Robertson Dean |
1982 |
Velká Británie |
81,36 |
270,0 |
180,0 |
275,0 |
725,0 |
607,98 |
10. |
Petrov Zdravko |
1991 |
Bulharsko |
82,14 |
280,0 |
177,5 |
265,0 |
722,5 |
602,69 |
11. |
Vanhee Emmerik |
1990 |
Belgie |
79,50 |
275,0 |
200,0 |
245,0 |
720,0 |
612,56 |
12. |
Iversen Danni |
1987 |
Dánsko |
81,85 |
275,0 |
180,0 |
260,0 |
715,0 |
598,29 |
13. |
Irimie Andrei Nicolae |
1990 |
Rumunsko |
82,35 |
230,0 |
262,5 |
200,0 |
692,5 |
579,26 |
14. |
Avram Laurentiu |
1995 |
Rumunsko |
80,83 |
270,0 |
195,0 |
220,0 |
685,0 |
579,95 |
Muži do 93 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Rysiyev Volodymyr |
1982 |
Ukrajina |
90,86 |
395,0 |
285,0 |
345,0 |
1025,5 |
783,81 |
2. |
Musiienko Kostiantyn |
1997 |
Ukrajina |
91,13 |
357,5 |
315,5 |
292,5 |
965,5 |
740,07 |
3. |
Dahlkvist Oliver |
1995 |
Švédsko |
92,39 |
355,0 |
282,5 |
295,0 |
932,5 |
711,30 |
4. |
Nielsen Nicki Lentz |
1992 |
Dánsko |
92,56 |
396,0 |
235,0 |
287,5 |
918,5 |
700,77 |
5. |
Lochschmidt Max |
1983 |
Německo |
88,62 |
352,5 |
230,0 |
332,5 |
915,0 |
715,43 |
6. |
Slettnes Nikolai |
1994 |
Norsko |
92,37 |
345,0 |
255,0 |
292,5 |
892,5 |
683,31 |
7. |
Silbaum Margus |
1976 |
Estonsko |
92,35 |
342,5 |
215,0 |
317,5 |
875,0 |
671,10 |
8. |
Sliz Kristian |
1995 |
Slovensko |
92,05 |
342,5 |
207,5 |
310,0 |
860,0 |
661,75 |
9. |
Maeland Abrahamsen Sturla |
1980 |
Norsko |
92,41 |
327,5 |
232,5 |
300,0 |
860,0 |
660,33 |
10. |
Schweda Philipp |
1992 |
Německo |
92,68 |
342,5 |
240,0 |
277,5 |
860,0 |
659,28 |
11. |
Champ Andy |
1983 |
Velká Británie |
92,64 |
305,0 |
242,5 |
285,0 |
832,5 |
640,16 |
12. |
Loeve Karl Anton |
1997 |
Island |
92,35 |
335,0 |
220,0 |
275,0 |
830,0 |
639,50 |
- |
Cusano Anthony |
1994 |
Itálie |
92,68 |
335,0 |
- |
260,0 |
- |
- |
Muži do 105 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Bilyi Sergii |
1990 |
Ukrajina |
103,70 |
417,5 |
315,0 |
360,0 |
1092,5 |
774,30 |
2. |
Kovalov Danylo |
1996 |
Ukrajina |
104,67 |
400,0 |
307,5 |
322,5 |
1030,0 |
729,60 |
3. |
Grenier Allan |
1990 |
Francie |
104,93 |
372,5 |
315,0 |
312,5 |
1000,0 |
709,03 |
4. |
Gunhamn Erik |
1992 |
Švédsko |
101,11 |
370,0 |
240,0 |
372,5 |
982,5 |
711,11 |
5. |
Walgermo Stian |
1988 |
Norsko |
104,42 |
265,0 |
290,0 |
312,5 |
967,5 |
689,47 |
6. |
Lange Martin |
1987 |
Německo |
104,65 |
355,0 |
260,0 |
315,0 |
930,0 |
664,10 |
7. |
Kangasvieri Jussi |
1987 |
Finsko |
104,78 |
332,5 |
245,0 |
317,5 |
895,0 |
640,74 |
8. |
Orrason Alex Cambray |
1989 |
Island |
104,51 |
342,5 |
240,0 |
282,5 |
865,0 |
621,91 |
9. |
Porteš Adam |
1995 |
Česká republika |
98,88 |
315,0 |
190,0 |
310,0 |
815,0 |
606,28 |
- |
Balaita Daniel |
1974 |
Rumunsko |
101,82 |
297,5 |
- |
237,5 |
- |
- |
- |
Seeger George |
1992 |
Velká Británie |
103,16 |
327,5 |
- |
327,5 |
- |
- |
- |
Chekasin Konstantin |
1992 |
Rusko |
104,93 |
365,0 |
- |
- |
- |
- |
Muži do 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Bychkov Oleksiy |
1985 |
Ukrajina |
119,70 |
412,5 |
320,0 |
397,5 |
1130,0 |
743,81 |
2. |
Belkesir Sofiane |
1984 |
Francie |
113,78 |
410,0 |
285,0 |
355,0 |
1050,0 |
712,17 |
3. |
Beznosov Maksim |
1991 |
Rusko |
118,50 |
410,0 |
240,0 |
337,5 |
987,5 |
659,75 |
4. |
Samuelsson Viktor |
1993 |
Island |
115,95 |
365,0 |
287,5 |
315,0 |
967,5 |
654,29 |
5. |
Van Heesvelde Jeroen |
1990 |
Belgie |
116,09 |
355,0 |
275,0 |
330,0 |
960,0 |
649,24 |
6. |
Kasparek Gernot |
1975 |
Rakousko |
119,69 |
340,0 |
305,0 |
295,0 |
940,0 |
627,51 |
7. |
Seefeld Christoph |
1980 |
Německo |
119,13 |
350,0 |
275,0 |
312,5 |
937,5 |
627,38 |
8. |
Hoel Asgeir |
1989 |
Norsko |
108,81 |
355,0 |
255,0 |
315,0 |
925,0 |
647,88 |
9. |
Selinger Milan |
1984 |
Česká republika |
119,95 |
322,5 |
297,5 |
280,0 |
900,0 |
602,39 |
10. |
Lederleitner Samuel |
1994 |
Slovensko |
117,88 |
340,0 |
242,5 |
275,0 |
857,5 |
581,22 |
11. |
Cazacu Sorin |
1973 |
Rumunsko |
119,62 |
340,0 |
262,5 |
250,0 |
852,5 |
574,09 |
12. |
Gengler Jean |
1986 |
Lucembursko |
117,92 |
270,0 |
190,0 |
300,0 |
760,0 |
520,99 |
- |
Pahl Dominik |
1992 |
Německo |
118,10 |
- |
- |
- |
- |
- |
Muži nad 120 kg
p. |
jméno |
nar. |
stát |
váha |
dřep |
tlak |
tah |
trojboj |
body |
1. |
Prokhorov Maksim |
1989 |
Rusko |
148,00 |
455,0 |
295,0 |
370,0 |
1120,0 |
669,6 |
2. |
Johannsson Julian |
1993 |
Island |
168,28 |
385,0 |
315,0 |
385,0 |
1085,0 |
615,99 |
3. |
Valach Robert |
1992 |
Slovensko |
139,23 |
407,5 |
295,0 |
365,0 |
1067,5 |
657,92 |
4. |
Shevchenko Andrii |
1995 |
Ukrajina |
139,34 |
417,5 |
322,5 |
327,5 |
1067,5 |
657,69 |
5. |
Snijders Jordy |
1986 |
Nizozemsko |
128,84 |
385,0 |
327,5 |
320,0 |
1032,5 |
660,82 |
6. |
Špingl Milan |
1980 |
Česká republika |
145,71 |
402,5 |
300,0 |
315,0 |
1017,5 |
616,96 |
7. |
Zinserling Tobias |
1978 |
Německo |
151,50 |
360,0 |
270,0 |
372,5 |
1002,5 |
598,44 |
8. |
Lupas Ionut Florin |
1989 |
Rumunsko |
139,60 |
382,5 |
307,5 |
300,0 |
990,0 |
613,05 |
9. |
Martikainen Jari |
1975 |
Finsko |
143,22 |
370,0 |
230,0 |
350,0 |
950,0 |
583,66 |
10. |
Labat Akos |
1995 |
Slovensko |
156,65 |
390,0 |
300,0 |
260,0 |
950,0 |
561,63 |
11. |
Sahota Ranbir |
1983 |
Velká Británie |
130,35 |
372,5 |
227,5 |
305,0 |
905,0 |
582,38 |
Související články: Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování. Zobrazit všechny příspěvky
|