Čtvrtek 28.3 16:00 - Biograf Kotva Lidická 2110, České Budějovice

• Basstard Beatz w. Magenta & Tony P

Čtvrtek 28.3 21:00 - Klub K2 Sokolský ostrov 1, České Budějovice

Sousedovice v Dražejově jen remizovaly, přitom už mohly slavit

DRAŽEJOV - Pokud by zvítězili, mohli slavit… Fotbalisté Sousedovic si však na triumf v béčkové skupině I. B třídy, pokud k němu dojde, ještě budou muset počkat. Na hřišti Dražejova totiž uhráli první červnovou sobotu pouze bod za remízu 1:1. Vše podstatné se událo už na konci úvodního poločasu. Ve 44. minutě poslal domácí do vedení Pavel Poláček, ale hned za minutu srovnal Milan Glazunov. Ten pak mohl zhruba čtvrt hodiny před koncem svému týmu zajistit vítězství, ale tváří v tvář Drnkovi neuspěl. Dvě kola před kolem má Westra na čele pětibodový náskok před druhou Sedlicí, naopak na třetí příčku se propadly Strunkovice, které doma překvapivě nestačily na Stachy. Dražejovští se budou mít ještě co ohánět, jsou jedenáctí a na předposlední Vlachovo Březí (ještě má jeden zápas s Cehnicemi k dobru) mají aktuálně náskok třech bodů.