• Čarodějnické odpoledne

Čtvrtek 25.4 15:00 - Jihočeská vědecká knihovna - pobočka Na Sadech, České Budějovice

• Tvořivý rok – gravírování

Čtvrtek 25.4 16:00 - Jihočeská vědecká knihovna - pobočka Čtyři Dvory, Emy Destinové 46, České Budějovice

Smetanka se bez Kollera neprosadila, střílely jen Skály

SMETANOVA LHOTA – Los 24. kola okresního přeboru svedl proti sobě Smetanovu Lhotu a Skály. Předzápasové statistiky hovořily pro domácí Smetanovu Lhotu, která měla na svého soka náskok osmnáct bodů. Domácí nastoupili bez své největší opory Jana Kollera a v útoku to bylo znát. Smetanka sice v první půli byla víc na míči, ale nebezpečnější byly Skály. Zejména hráč číslo šest Vitali Savinski nadělal domácí defenzivě hodně problémů. Deset minut před přestávkou šli hosté do vedení. Z přímého kopu se prosadila právě hostující šestka. Domácí byli v útoku bezzubí a tak i po změně stran stříleli góly pouze fotbalisté Skal. V 79. minutě navýšil vedení hostů Lukáš Buček a v poslední minutě stvrdil vítězství Skal svou druhou trefou Savinski. Nováček okresního přeboru Skály porazily Smetanovu Lhotu 3:0 a zaslouženě si připsaly devátou výhru v sezoně.

AFK Smetanova Lhota – SK Skály 0:3 (0:1)

Branky: Savinski 2, Buček

Rozhodčí: Smola – Hrušková, Štěrba. ŽK: 1:0 (R. Vlk). Diváků: 40

Smetanova Lhota: Zájeda – Klíma, Procházka, Bartoň, Lexa, Hrach, Holík, Rozum, Kálal, Rejlek, R. Vlk

Střídali: Vokatý, Kára, Klevcov, S. Vlk

Skály: Barbotkin – Vorobljev, Buida, Kuliashevich, Savinski, D. Hynouš, Novák, Buček, Vorel, Čech, Minárčik

Střídali: Horák, M. Hynouš, Tsalko