28.kolo ČDD U 19 sobota 1.6. 2019 14:45 UMT

FK SLAVOJ VYŠEHRAD – METEOR U 18 0 : 5 ( 0 : 1 )

Výhra v derby

Další mistrovské utkání jsme sehráli v na UMT FK Slavoj Vyšehrad. Do utkání jsme vstoupili aktivně, snažili jsme se soupeře napadat na jeho polovině. měli jsme převahu, snažili jsme se o kombinační hru. V 9. minutě jsme se ujali vedení po autovém vhazování a sklepnutí P. Machytky se prosadil střelou z hranice velkého vápna A. Jarovský 0 : 1. Pokračovali jsme v aktivní kombinační hře. Ke konci poločasu byl ve vápně faulován A. Jarovský, nařízenou penaltu ale neproměnil, s jeho střelou si poradil T. Hanslík v brance domácích.

Do druhého poločasu jsme přes úmorné vedro vstoupili aktivně, prosazovali jsme se nátlakovou hrou, dařily se kombinace. V 56. minutě se ve vápně prosadil V. Veleba po kombinační akci po pravé straně a zvýšil na 0 : 2. V 63. minutě zvýšil V. Veleba po nezištné přihrávce A. Jarovského na 0 : 3. V těchto chvílích jsme si vypracovali několik velmi dobrých příležitostí, které zlikvidoval brankář domácích. V 85. minutě zvýšil aktivní V. Polívka po přihrávce P. Ilušáka na 0 : 4. V 88. minutě po rohovém kopu V. Veleby uzavřel skóre zápasu opět V. Polívka hlavou na 0 : 5. Jsme spokojeni s výsledkem, ve druhém poločase šli hráči za vítězstvím, ceníme si bodů, řešení finální části mohlo být lepší.

Sestava : Vondráček, Ilušák, Jiroušek, Hobzík, Trenkwitz, Podzimek, Král, Macek, Veleba, Machytka, Jarovský

Náhradníci : Polívka, Chaloupka, Řehák, Trhlín