28. kolo ČDD U 17 C sobota 1.6. 2019 17 : 00 UMT

FK SLAVOJ VYŠEHRAD – METEOR U16 3 : 2 ( 1 : 1 )

Prohra v derby

Do zápasu jsme vstoupili špatně, po chybě na pravé straně a nedůrazu po několika odražených míčích v našem vápně šli domácí do vedení ve 2. minutě se prosadil F. Zíka 1 : 0. Snažili jsme se o aktivní hru, domácí jsme napadali, bohužel jsme s nedokázali vyrovnat povrchem, který nám byl největším soupeřem. Vyrovnali jsme po pěkné kombinační akci, přenesení hry M. Machovského na levou stranu, kde se pěknou střelou na zadní tyč prosadil S. Valenta 1 : 1. V dalším průběhu jsme byli aktivnější, domácí se soustředili na obranou hru. Útoku se nedařilo udržet míč, nedařila se kombinace. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně, v 50. minutě po dobré kombinační akci a přihrávce M. Machovského do vápna se prosadil N. Alsterlind 1 : 2. Soupeři jsme umožnili vrátit se do zápasu hrubou chybou R. Fodora, v nebezpečném prostoru špatně zpracoval míč, nabídl šanci domácímu I. Lupanovi, který vyrovnal na 2 : 2. Snažili jsme se zápas rozhodnout, v dobré šanci vychytal domácí brankář N. Alsterlinda. Nedáš – dostaneš. V 65. minutě jsme inkasovali po zbytečné ztrátě na levé straně a rychlém protiútoku další zbytečnou branku, po centru z levé strany pohodlně za přihlížení našich hráčů zvýšil vedení domácích hlavičkou na vzdálenější tyč M. Zdobnický 3 : 2. Snažili jsme se vyrovnat, ale domácí si výhru pohlídali. Jsme zklamáni z výsledku zápasu .

Sestava : Novák, Ficek, Holub, Fodor, Matys, Alsterlind , Bárta, Lízálek, Valenta, Piják, Machovský

Náhradníci : Suchý, Kupka, Navrátil, Barabáš,Viktora, Trhlín