Anglie "21" - Francie "21" 1:2Neskutečný závěr! Francie nedala dvě penalty, přesto slaví výhru

Praha

Francouzští fotbalisté do 21 let neproměnili na mistrovství Evropy proti Anglii dvě penalty, ale díky dvěma gólům v závěru zápasu přece jen zvítězili 2:1. V 89. minutě vyrovnal Jonathan Ikone a v páté nastavené minutě si Aaron Wan-Bissaka vstřelil vlastní branku.

Francoužští fotbalisté otočili zápas dvěma góly v závěru

V Ceseně mohl Francii poslat do vedení v 25. minutě Moussa Dembele, jenže pokutový kop neproměnil. Po hodině hry zahodil další penaltu Houssem Aouar, to už Angličané vedli po brance Phila Fodena.

Koncovku ale po vyloučení Hamzy Choudhuryho nezvládli a v úvodním utkání ve skupině C nezískali ani bod.

Mistrovství Evropy fotbalistů do 21 let:
Skupina C:
San Marino: Rumunsko - Chorvatsko 4:1 (2:1)
Branky: 11. Puscas z pen., 14. Hagi, 66. Baluta, 90.+3 Petre - 18. Vlašič.
Cesena: Anglie - Francie 1:2 (0:0)
Branky: 54. Foden - 89. Ikone, 90.+5 vlastní Wan-Bissaka. ČK: 62. Choudhury (Angl.).