• Čarodějnické odpoledne

Čtvrtek 25.4 15:00 - Jihočeská vědecká knihovna - pobočka Na Sadech, České Budějovice

• Tvořivý rok – gravírování

Čtvrtek 25.4 16:00 - Jihočeská vědecká knihovna - pobočka Čtyři Dvory, Emy Destinové 46, České Budějovice

Starosta Čížové předal pohár za vítězství týmu z nedaleké Drhovle

Jiřímu Dovínovi vleklé zdravotní komplikace zatím sportovat nedovolí, ale nevynechá žádný sportovní podnik coby divák. A jedenáct dobrých piv z nového soukromého čížovského pivovaru během celého turnaje je také slušným výkonem!  , Autor: Václav Kozma

Jiřímu Dovínovi vleklé zdravotní komplikace zatím sportovat nedovolí, ale nevynechá žádný sportovní podnik coby divák. A jedenáct dobrých piv z nového soukromého čížovského pivovaru během celého turnaje je také slušným výkonem!     Autor: Václav Kozma

ČÍŽOVÁ - V sobotu 6. července se ve sportovním areálu v Čížové hrál 7. ročník nohejbalového turnaje trojic O pohár starosty obce. Sešlo se jedenáct kvalitních družstev, která pořadatelé rozlosovaly do dvou skupin, kde se hrálo systémem každý s každým. V jedné skupině bylo šest trojic, ve druhé pět a z každé postupovaly dvě nejúspěšnější do semifinále, kde hrál vždy první z jedné skupiny s druhým ze druhé. V prvním semifinále druhá ve skupině Drhovle postoupila do finále přes první Libero. Ve druhém semifinále potvrdily prvenství ve skupině Semice a do finále postoupily přes Kůrovce. Finále bylo opravdovým vyvrcholením celého turnaje, v kterém byl k vidění kvalitní rekreační nohejbal napínavý od začátku až do posledního míče. Nakonec se z titulu a prvenství v 7. ročníku radoval tým Drhovle, který od starosty Tomáše Korejse převzal vítězný pohár. Za druhými Semicemi skončil třetí tým Libero a čtvrtí Kůrovci. Jednou ze zajímavostí celého turnaje bylo, že člen vítězného týmu Václav Peterka se radoval z vítězství v prodlouženém víkendu už podruhé. Ve sváteční pátek 5. července byl platným členem týmu Oseku, který vyhrál v Oslově turnaj v malém fotbale kategorie nad 35 let.