Pořád se běhá. Zde najdete články o bězích a běžcích.

1786
Ohodnotit tuto položku
(3 hlasů)

Fotogalerie

Sobota - 24.8.2019 - Samozřejmě moderoval David Cihlář, mezi dobrovolníky zářila Kamila Turková, na paddlebordu udivovala svou šikovností Jana Mešo, dokonce byla ve své věkové kategorii na bedně, jako Mirek. Hlavní kategorii terénního triatlonu LONG vyhrál Mistr Evropy a Světa, student UJEP Ústí nad Labem Ondřej Petr v čase 02:20:53. Když si pod tím propoceným tričkem představíte 1,5 km plavání, 32 km na kole a 10 km běhu v tom vedru, potom klobouk dolů.

Samozřejmě těch oceněných na bedně bylo víc, ráno děti, odpoledne dospěláci. Medaile jsem nepočítal, ale odpoledne nastoupilo na start snad 350 nadšenců. Pořadatelé odvedli poctivou práci, ředitelem akce byl Jiří Sýkora. Jana Vápeníková vyhrála svou kategorii, její maminka Bedřiška Kulhavá (88) tleskala všem. Starosta města Chabařovice Josef Kusebauch šel příkladem, potápěči práci neměli, medaile předával primátor města Ústí nad Labem Petr Nedvědický.