Brankář Vaclík poprvé v sezoně inkasoval. Sevilla může po remíze s Vigem přijít o první místo

Brankář Tomáš Vaclík dostal v třetím kole španělské ligy první gól. Sevilla doma remizovala s Celtou Vigo 1:1 a po třech kolech má na kontě sedm bodů.

Sevilla Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Tomáš Vaclík v jarním zápase Evropské ligy proti Slavii

Brankář Sevilly Tomáš Vaclík (archivní foto) | Foto: David W Cerny | Zdroj: Reuters

V první půli Vaclíkovi spoluhráči nedokázali vstřelit vedoucí branku ani přes výraznou převahu, prosadil se až v 81. minutě Vázquez po centru z trestného kopu. Za tři minuty ale vyrovnal po šikovné přihrávce do vápna Denis Suárez, který překonal Vaclíka i v obležení domácích obránců.

Sevilla po dvou kolech vedla s plným počtem bodů o skóre před Atléticem Madrid, nyní může o první příčku přijít. Body už stačili ztratit i favorité z Realu a Barcelony.