• Čarodějnické odpoledne

Čtvrtek 25.4 15:00 - Jihočeská vědecká knihovna - pobočka Na Sadech, České Budějovice

• Tvořivý rok – gravírování

Čtvrtek 25.4 16:00 - Jihočeská vědecká knihovna - pobočka Čtyři Dvory, Emy Destinové 46, České Budějovice

Podolí vyhrálo i napotřetí, odnesly to Milenovice

MILENOVICE - První zářijovou neděli se v Milenovicích hrál další zápas okresního přeboru. Domácí tým, který měl na kontě pouze bod, hostil zatím stoprocentní Podolí. Hosté se snažili o kombinační hru, zatímco domácí spoléhali spíš na dlouhé nákopy. Jako první se ze vstřelené branky radovali hráči Milenovic. Míč se ve vzdušném souboji nešťastně odrazil za záda vyběhnutého gólmana Podolí Tobiáše Vaňáče. Po vstřelené brance byli Milenovičtí na koni a vzápětí mohli přidat další branku, ale střela z přímého kopu orazítkovala jen břevno. Hosté se snažili vyrovnat a v závěru poločasu si vytvořili tlak, který v poslední možnou chvíli vyústil v gólovou radost. Ve druhé půli na hřišti kralovali hosté v čele s Danielem Jizbou. Ten k trefě ze 45. minuty přidal další tři a bohatě se tak zasloužil o vítězství svého týmu.

FK Blaník Milenovice – TJ Podolí II 2:5 (1:1)

Branky: Kučera, Schánělec – Jizba 4, Girardey

Rozhodčí: Štěrba – Smola, Jevčák. ŽK: 1:1 (Vojta – Michálek). Diváků: 151

Milenovice: Kozma – Polák, Srkal, Černický, Kučera, Jelínek, Timko, Reidinger, Vojta, Schánělec, Kovalčík

Střídali: Kornoušek, Schánilec, Hančur, Vojta

Podolí II: Vaňáč – Troníček, Michálek, Staněk, Pinta, Levora, Jizba, Volf, Micka, Girardey, Pileček

Střídali: Větrovský, Pirný