Totální ostuda! Čínský tým dostal ve druhé lize 19 gólů od Příbrami

Autor: adl
0
Speciál o Slovácku. Co kouč a kádr? Svědík do Baníku či Plzně? Posunul se, říká Nguyen
SESTŘIH: NY Islanders - Carolina 2:3. Nečas asistencí přiblížil Hurricanes k postupu

Už to vypadalo nadějně. China Golden Dragon, čínský tým hrající od nové sezony ve druhé české lize, v pondělí sebral svůj první bod za prohru 5:6 po samostatných nájezdech v Písku. Pouhé dva dny potom ale přišel zatím největší debakl. Ve 4. kole 2. ligy – Střed prohráli svěřenci Jiřího Šejby doma s Příbramí 2:19…

Číňané mají za sebou zatím šest utkání, v nichž vybojovali jediný bod v už zmíněném utkání v Písku. Tam v pondělí dokonce sahali po tříbodové výhře, když ještě v poslední minutě vedli 5:4, nakonec padli po samostatných nájezdech. „Každý jim dává osmičku nebo desítku. Měli jsme zvítězit 5:0 a jít od toho,“ zlobil se písecký trenér Karel Herr.

Předchozí duely už byly horší: s Táborem 0:7, v Kolíně 0:10, v Příbrami 1:11 a s David servisem České Budějovice 1:8. Největší kolaps přišel ve středu, kdy „Zlatý drak“ dostal nařezáno od nováčka z Příbrami 2:19! Rozdíl skóre mohl být dokonce ještě vyšší, jelikož hosté nasázeli ve Slaném, kde Číňané hrají domácí zápasy, 16 gólů za dvě třetiny.

Na zesměšnění soupeře se v dresu Příbrami podílelo gólově 12 různých střelců, hattrick zapsal jen Miroslav Rohlík. Petr Šinágl zaznamenal osm asistencí, Ladislav Gengel ke dvěma trefám přidal pět asistencí. Za Golden Dragon se prosadili jen dva Češi – Michal Kučera a Pavel Husarik.

Další duel hrají Číňané v sobotu od 18 hodin na ledě Kobry Praha.

25.9. Příbram (d) 2:19

China Golden Dragon má za sebou úvodní duel ve druhé lize, doma ve Slaném padli s Táborem 0:7