Fotbalisté PSG díky třem gólům posil porazili druhé Angers

Paříž
Aktualizováno

Tři branky Paris Saint-Germain v utkání 9. kola francouzské ligy proti Angers obstaraly letní posily pařížského velkoklubu. Pod vítězství 4:0 se trefami podepsali Pablo Sarabia, Mauro Icardi a Idrissa Gueye, u první branky zápasu navíc asistoval Ander Herrera, další z letních akvizic.

Neymar z PSG na archivním snímku.

Utkání prvního týmu s druhým gólově načal v 13. minutě Sarabia, na něj v 37. minutě navázal po brejku Icardi, jemuž nahrál právě španělský záložník. Aktivnější domácí tým znovu udeřil po přestávce, Sarabiovu střílenou přihrávku uvnitř vápna tečoval do branky Gueye. Skóre utkání uzavřel v 90. minutě Neymar.

PSG má po výhře dvoubodový náskok na druhé Nantes, které díky hubené výhře 1:0 nad Nice předskočilo právě Angers. Jedinou branku utkání vstřelil v 86. minutě Moses Simon.

Francouzská fotbalová liga - 9. kolo:
Paris St. Germain - Angers 4:0 (13. Sarabia, 37. Icardi, 59. Gueye, 90. Neymar),
Brest - Mety 2:0 (11. Faussurier, 45. Castelletto)
Dijon - Štrasburk 1:0 (38. Mavdidi)
Montpellier - Monako 3:1 (31. Mollet, 39. Mendes, 56. Delort - 69. Ben Yedder)
Nantes - Nice 1:0 (86. Simon)
Toulouse - Bordeaux 1:3 (61. Koulouris - 1. De Preville, 19. Pablo, 53. Hwang)