SK HS Třebíč – HHK VM 3:3 (0:0, 2:2, 1:1)

Góly a asistence HHK: 21:09 Jašek (Katolický M.), 26:45 Jurný, 57:05 Vrzal
Sestava HHK Velké Meziříčí:
Mašek – Karásek, Vejmola, Hammer, Jurný, Čamek – Jašek, Strnad J., Němec – Bíbr, Vrzal, Katolický Michal
Rozhodčí: Erat, Mezlík
Vyloučení: 8:12, navíc: Hammer (HHK) 10 minut osobní trest za nesportovní chování
Využití: 1:0, v oslabení: 0:0
Diváci: 48

Hodnocení utkání hlavním trenérem Liborem Maškem: První dvě třetiny jsme byli lepším týmem, bohužel jsme nedokázali naši převahu zúročit i gólově. Ve třetí třetině jsme i díky naší nedisciplinovanosti dovolili soupeři vyrovnat hru i skóre, takže dělba bodů byla zasloužená.

St. žaci_5._kolo

ml. zaci_5_kolo13.10.2019 – neděle – mladší žáci
SK HS Třebíč – HHK VM 4:1 (2:0, 1:0, 1:1)
Góly a asistence HHK: 45:46 Katolický Š.
Brož (29. Antalík) – Černá, Kratochvíl, Hrnčíř, Nesvadba, Zeman, Rašovský, Pavelka, Neumanová, Katolický, Doležal
Rozhodčí: Mezlík, Erat
Vyloučení: 6:4
Využití: 0:0, v oslabení: 0:0
Diváci: 51

Hodnocení utkání hlavním trenérem Ivo Dostálem: Do zápasu s Třebíčí jsme vstoupili nekoncentrovaně, čehož domácí využili ke vstřelení 2 branek v první třetině. Ve druhé třetině jsme se dokázali zvednout a výkon zlepšit, což nám nabídlo spoustu gólových šancí, které jsme neproměnili. Třetí třetinu jsme dokázali domácí přehrávat, vytvořit si slibné gólové šance, ale domácí podržel brankář Nosek.