středa 24.4 18:00 - Dvorek U Koníčka, Vodňany

středa 24.4 9:30 - Knihovna, Volyně

Hokejisté Katovic deklasovali Sušici, gólostroj spustili v poslední třetině

Katovice - Sušice 7:2 , Autor: Miloš Vrátný - Jižní Čechy Teď

Katovice - Sušice 7:2     Autor: Miloš Vrátný - Jižní Čechy Teď

STRAKONICE – Do třetice kanonáda! Hokejisté Katovic zatím jasně dominují novému ročníku okresního přeboru. I zápas 3. kola vyhráli jasným rozdílem o třídu, když v sobotu 19. října deklasovali na strakonickém ledě Sušici 7:2 (2:1, 1:0, 4:1). Utkání nabídlo vyrovnaný a kvalitní hokej, k čemuž přispěly oba celky. Západočeši se sice brzy ujali vedení, ale domácí ještě do první přestávky otočili a v prostřední části náskok navýšili. Během prvních osmi minut poslední třetiny se pak gólově utrhli, když vsítili čtyři branky, a bylo definitivně rozhodnuto. Hosté korigovali až šest sekund před koncem. Stejně jako v předešlém utkání si hattrick připsal katovický Petr Krůček.