ESA logistika Tatran Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV

Slavia si poradila s Benátkami a po čtvrté výhře v řadě je pátá

Dobrá forma hokejistů Slavie se potvrdila také v dohrávce 17. kola první ligy. Pražané doma porazili Benátky nad Jizerou 3:2 a po čtvrté výhře za sebou poskočili na pátou příčku tabulky.  Sešívaní přitom prohrávali už 0:2, ale obrat dovršil v 51. minutě útočník Adam Kubík. Dvanácté Benátky nad Jizerou prohrály potřetí za sebou.

Hokejisté Slavie
zdroj: ČTK autor: Hájek Ondřej

Hosté se dostali do vedení v šesté minutě po brance Petra Šafařovského a v čase 23:15 zvýšil obránce Ján Niko.

V 26. minutě zahájil obrat v přesilové hře pěti proti třem bek Jindřich Barák a za 30 sekund vyrovnal Tomáš Duda. V polovině závěrečné části rozhodl Kubík a Slavia vyhrála doma posedmé za sebou.

Dohrávka 17. kola první hokejové ligy:

Slavia Praha - Benátky nad Jizerou 3:2 (0:1, 2:1, 1:0)

Branky: 26. Barák, 26. T. Duda, 51. Kubík - 6. Šafařovský, 24. Niko. Rozhodčí: Maršálek, Vrba - Roupec, Šimánek. Vyloučení: 7:5. Využití: 1:0. Diváci: 751.