Studenič strelil víťazný gól Binghamtonu

Marián Studenič, archívna snímka.

Zdieľať
Marián Studenič, archívna snímka. Foto: TASR/AP
New York 27. októbra (TASR) - Slovenský hokejista Marián Studenič strelil víťazný gól Binghamtonu pri triumfe Binghamtonu v AHL nad Torontom Marlies 3:2 po predĺžení. Dvadsaťročný útočník dosiahol druhý zásah v tomto ročníku.

Gól strelil aj Peter Cehlárik, jeho Providence Bruins však prehrali s Lavalom Rocket 2:3 po samostatných nájazdoch. Cehlárik otvoril v 9. minúte skóre, potom ako jediný premenil svoj nájazd.

Z triumfu sa tešil brankár Adam Húska, ktorý odchytal za Hartford celý zápas, na víťazstve nad Bridgeportom sa podieľal 16 zákrokmi.

Adam Ružička si pripísal dve asistencie pri víťazstve Stocktonu v AHL nad domácim Bakersfieldom 6:3. Dvadsaťročný center prihral na prvý a druhý zásah svojho tímu, v tejto sezóne má na konte tri body.

Jednu asistenciu si pripísal aj Marko Daňo, jeho Cleveland zdolal Rockford IceHogs.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR