Kazaň - Chabarovsk 3:1Langhamer zastavil 35 střel, ale k výhře Chabarovsku nepomohl

Moskva/Praha

Hokejisté Chabarovsku prohráli v KHL na ledě Kazaně 1:3. Na jediný gól hostů přihráli Michal Jordán a Hynek Zohorna, Marek Langhamer si v brance Amuru připsal 35 zákroků.

Marek Langhamer v akci

Chabarovsku nevyšla v Kazani první třetina, už po 17 sekundách druhé části hry ale využil přesilovku Kirill Rasskazov a po průniku mezi domácími zadáky snížil na 1:2. Poslední slovo však měl Michail Gluchov, který překonal Langhamera bekhendovou střelou ve 34. minutě.

Velký obrat předvedli hráči Nižněkamsku, kteří s Vladivostokem v polovině zápasu prohrávali o tři branky, ale nakonec zvítězili 4:3. Jejich rozhodující třígólová smršť ve třetí třetině se vešla do pouhých 210 vteřin.