Dnes je: 24. 4. 2024

Vyhledávání

Menu

Medailové zisky mladých mosteckých badmintonistů

Družstvo Severních Čech badmintonistů věkové kategorie do 11 let (U11) se výborně prezentovalo na celostátním turnaji regionálních výběrů Czech Talent Český Krumlov. Dařilo se i dalším mladým hráčkám a hráčům.
Držitelé bronzových medailí z Českého Krumlova. Foto: BK Baník Most

Ve složení Kryštof Sůva (Vesec), Marcel Marek, Monika Niedermayerová (oba Ústí nad Labem), Jan Bleyer, Tereza Grznárová a Veronika Burdová (všichni BK TJ Baník Most) vybojovalo krásné 3. místo. O bodové zisky se postarala především dívčí polovina týmu. Zvítězil Výběr Prahy.

Součástí akce byl i turnaj jednotlivců. Mezi dívkami suverénně vyhrála Tereza Grznárová z Mostu, která během turnaje neztratila ani jeden set.

Starší věkové kategorie soutěžily v Ústí nad Labem a v Liberci. Při Grand Prix "C" U13 si z dvojice členů Baníku Most Anna Portová a Matěj Trup lépe vedla Portová, která byla bronzová v singlu a s Nelou Fenclovou (SK Prosek Praha) zvítězila ve čtyřhře.

Z oblastního přeboru U17 v Ústí nad Labem přivezli hráči Baníku Most bronzové medaile, Tereza Burdová ze singlu, Vojtěch Hošek a Jan Port z deblu.