Atlanta titul v MLS neobhájí, nedala penaltu a podlehla Torontu

Fotbalisté Atlanty triumf v MLS neobhájí. Ve středečním semifinále prohráli 1:2 s Torontem, když venezuelský útočník Josef Martínez neproměnil pokutový kop, kterým mohl domácí tým posunout do dvoubrankového vedení. Toronto se o titul utká 10. listopadu se Seattlem.

Fotbalista Toronta Quentin Westberg s trofejí pro vítěze Východní konforence MLS.

Atlanta měla výtečný začátek. Už ve čtvrté minutě skóroval Julian Gressel a v 11. minutě kopal Martínez penaltu, jenže tradičně úspěšný exekutor tentokrát selhal. Brankář Quentin Westberg jeho střelu zneškodnil a krátce nato Nicolas Benezet vyrovnal.

V 78. minutě pak poslal Toronto do finále Nick DeLeon střelou z 25 metrů, před níž se dokázal zbavit dvou obránců. Kanadský celek narazí ve finále MLS na Seattle potřetí za poslední čtyři roky, oba soupeři mohou získat druhý titul.