Džeko pomohl Římanům k výhře v Brescii, Lazio urvalo výhru až v nastavení

Další cenné body do tabulky si připisuje lídr nejvyšší italské soutěže Juventus, který si poradil s nevyzpytatelnou Atalantou.

Z hlediska herní aktivity se první poločas pro hosty z Turína nevyvíjel příliš dobře. Domácí byli aktivnější, dokonce měli i penaltu, jenže žádná změna skóre ještě nepřišla. Chod věcí se zlepšil až ve druhé půli, kdy se prosadil Gosens, čímž donutil Juventus, aby zvýšil svou aktivitu, chtěl-li by pomýšlet na body. Stará dáma se nicméně postupně oklepala a v závěrečné patnáctiminutovce dala tři góly, čímž strhla průběh utkání na svou stranu.

Také v neděli pokračovala italská nejvyšší soutěž svým třináctým kolem. Chvíli po obědě se střetly Bologna s Parmou a oba kluby si nakonec body rozdělily po remíze 2:2. Verona uspěla doma s Fiorentinou díky jediné brance utkání, kterou zaznamenal Di Carmine. AS Řím si zastřílelo proti Brescii. Po bezbrankové první půli se trefili Smalling, Mancini a Džeko. Lazio obralo o body Sassuolo až v nastaveném čase, kdy o výhře 2:1 rozhodl Caicedo.

Serie A, 13. kolo:

Atalanta - Juventus 1:3 (56. Gosens - 74. a 82. Higuaín, 90. Dybala)
AC Milán - Neapol 1:1 (29. Bonaventura - 24. Lozano)
FC Turín - Inter Milán 0:3 (12. Martínez, 32. De Vrij, 55. Lukaku)
Bologna - Parma 2:2 (40. Palacio, 90.+5 Džemaili - 17. Kulusevski, 71. Iacoponi)
Verona - Fiorentina 1:0 (66. Di Carmine)
AS Řím - Brescia 3:0 (49. Smalling, 57. Mancini, 66. Džeko)
Sassuolo - Lazio 1:2 (45. Caputo - 34. Immobile, 90.+1 Caicedo)
Sampdoria - Udinese 2:1 (45+6. Gabbiadini, 75. Ramirez (pen.) - 29. Nestorovski)