Autor: iSport.cz, ČTK
0
Zimák k play off NHL. Lener i analytik tipují postup Bostonu. V čem se Nečas blíží Pastovi?
Mám rád, když Ostrava žije Baníkem, říká Buchta. Je rychlejší než Tanko?

Obránce Jakub Krejčík se podruhé v této sezoně finské hokejové ligy blýskl hattrickem. Osmadvacetiletý český reprezentant dnes rozhodl o vítězství vedoucího týmu soutěže Kärpätu Oulu 3:1 nad třetím Jyväskylä. Tříbrankové představení zopakoval Krejčík po měsíci - 25. října se hattrickem zasloužil o výhru 7:1 nad Kuopiem.

Krejčík otevřel skóre zápasu s Jyväskylä v 13. minutě prudkou střelou z dálky. Po soupeřově vyrovnání získal domácím znovu těsný náskok v 50. minutě povedeným bekhendovým pokusem a v čase 59:40 při power play Jyväskylä dovršil hattrick střelou do prázdné branky přes celé hřiště.

Se sedmi góly a deseti asistencemi z 23 zápasů je Krejčík druhým nejproduktivnějším obráncem soutěže po Valtteri Kemiläinenovi z Tappary Tampere (1+19).