Dorost
Dorostenky do 52 kg
Šárka Fibingrová - Iron Warriors
Dorostenky do 57 kg
Eliška Košňarová - Iron Warriors
Dorostenky do 63 kg
Eliška Ročárková - Powerlifting TJJM Chodov
Dorostenky do 72 kg
Lucie Charvátová - TJ Spartak Pelhřimov
Karolína Křivánková - TJ Svitavy
Dorostenky do 84 kg
Simona Škáchová - Fitness Staňkov
Dorostenci do 53 kg
Jan Široký - Fitness Staňkov
Dorostenci do 66 kg
Daniel Lukš - TJ Sokol Pohořelice
Dorostenci do 74 kg
Petr Novák - Colbert club SSK Vítkovice
Jan Mayer - Doplnejch powerlifting
Tomáš Fryček - TJ Sokol Vejprnice
Petr Thiel - Powerlifting Brno
Lubomír Medo - TJ Sokol Rosice
Marek Foral - TJ Sokol Rosice
David Lacina - TJ Sokol Pohořelice
Jiří Patočka - TJ Sokol Pohořelice
Dorostenci do 83 kg
Adam Vala - TJ TZ Prosport Rakovník
Jakub Pelikán - TJ Spartak Pelhřimov
Robert Sporka - TJ Sokol Vejprnice
Karel Rada - Fitness Staňkov
Matouš Kavický - TJ Sokol Pohořelice
Dorostenci do 93 kg
Adam Kubový - Colbert club SSK Vítkovice
Jakub Marek - Doplnejch powerlifting
Martin Kochrda - Doplnejch powerlifting
Jiří Vychodil - TJ Svitavy
Jakub Zoicas - TJ Svitavy
Jiří Veverka - Powerlifting Jihlava
Karel Petráš - Fitness Staňkov
David Vích - B Strong Powerlifting Team
Tomáš Vidourek - ASK Blansko
Lukáš Wasserbauer - TJ Olympia Zlín
Dorostenci do 105 kg
Štěpán Küschner - Colbert club SSK Vítkovice
Jonáš Starý - Doplnejch powerlifting
Josef Sladký - TJ Sokol Vejprnice
Šimon Král - TJ Sokol Vejprnice
Rostislav Killar - Powerlifting Jihlava
Tomáš Janda - Fitness Staňkov
Dalibor Mohelník - PWL Vision Nutrition
Marek Jiřík - Arena Pavly Kladivové
Dorostenci do 120 kg
Michal Zejda - Doplnejch powerlifting
|
Junioři
Juniorky do 52 kg
Nikol Barkociová - TJ Sokol Lanžhot
Juniorky do 57 kg
Veronika Pasičná - Doplnejch powerlifting
Nikola Styblíková - TJ Svitavy
Adéla Kuběnová - ASK Blansko
Juniorky do 63 kg
Kateřina Prípadová - TJ TZ Prosport Rakovník
Barbora Josková - Iron Warriors
Adéla Nejedlá - Doplnejch powerlifting
Michaela Kubáňová - Doplnejch powerlifting
Aneta Jelenová - Sportovní klub Zlobr Sedlčany
Juniorky do 72 kg
Sandra Kučerová - Iron Warriors
Anna Brennan - Doplnejch powerlifting
Jitka Frühbauerová - Powerlifting Jihlava
Karolína Kujalová - B Strong Powerlifting Team
Lucie Daňková - TJ Olympia Zlín
Junioři do 66 kg
Filip Němec - Doplnejch powerlifting
Tomáš Vorel - Powerlifting Brno
Junioři do 74 kg
Marek Bajer - SK Fitness Gym Olomouc
Filip Lukša - Colbert club SSK Vítkovice
Matěj Hájský - TJ Svitavy
Jan Bolech - Powerlifting Brno
Jakub Modráček - PWL Vision Nutrition
Junioři do 83 kg
Denis Zsibrita - Iron Warriors
Petr Kolíšek - Sporting Apis Praha
Lukáš Papírník - Doplnejch powerlifting
Jakub Hrudka - Doplnejch powerlifting
František Frantál - Sportovní klub Zlobr Sedlčany
Michal Daněk - Powerlifting Brno
Tomáš - 1998 Sportovní klub Zbýšov
Junioři do 93 kg
Jiří Hamouz - TJ TZ Prosport Rakovník
Vojtěch Bula - Sporting Apis Praha
Vojtěch Poljak - B Strong Powerlifting Team
Jan Truxa - B Strong Powerlifting Team
Jan Richter - Powerlifting Brno
Daniel Černý - TJ Sokol Pohořelice
Tomáš Magda - ASK Blansko
Tomáš Merhout - Arena Pavly Kladivové
Vojtěch Klička - TJ Ústí nad Orlicí
Jakub Severa - TJ Ústí nad Orlicí
Aleš Garčic - PWL Vision Nutrition
Junioři do 105 kg
Petr Januš - Iron Warriors
Roman Zelenka - Doplnejch powerlifting
Jan Matulík - TJ Svitavy
Radim Vích - B Strong Powerlifting Team
Pavel Kudělka - B Strong Powerlifting Team
Ondřej Batelka - Sportovní klub Zbýšov
Michal Svatoš - TJ Ústí nad Orlicí
Junioři do 120 kg
Jakub Šigut - Iron Warriors
David Stankovič - Doplnejch powerlifting
Artem Usov - Doplnejch powerlifting
David Bárek - Powerlifting Brno
Junioři nad 120 kg
Denis Kurečka - Colbert club SSK Vítkovice
Toturbii Toturbiev - Doplnejch powerlifting
|