Koubek vychytal Kadeřábkův Hoffenheim! Bek v 71. minutě střídal

Autor: ČTK, iSport.cz
0
Jarůšek nechtěl hattrick: Stálo by to peníze, smál se. Jágr mu hokejky nevrátil
Vaniak: Staněk se ti dostane do hlavy, Vindahl Čechy nepředčí. Na EURO...

Souboj českých fotbalistů Pavla Kadeřábka a Tomáše Koubka v 15. kole německé ligy vyzněl pro brankáře Augsburgu. Hosté zvítězili v Hoffenheimu 4:2, dva góly dal Philipp Max. Hoffenheim získal z posledních čtyř kol jen bod, naopak Augsburg už popáté za sebou neprohrál. Přesto je v tabulce výš poražený celek: Hoffenheim je osmý, Augsburg o bod za ním desátý.

Hosté se dostali do vedení v 11. minutě, kdy Florian Niederlechner utekl obráncům a předložil míč před prázdnou branku Philippu Maxovi. Hoffenheim ale rychle odpověděl: Koubka už za tři minuty překonal Robert Skov, jenž skákavou střelou zpoza vápna zakončil kombinaci na jeden dotek.

Max krátce po začátku druhé půle vrátil Augsburgu vedení, když po faulu na Niederlechnera proměnil pokutový kop střelou doprostřed branky. Niederlechner pak byl i u třetí branky hostů, když po zisku míče na půlicí čáře vyslal do brejku Fredrika Jensena.

Hoffenheim zdramatizoval závěr umístěnou hlavičkou Jürgena Locadii, ale hosté v 85. minutě výhru pojistili Iagovým gólem po dalším bleskovém protiútoku. Přihrál mu opět Niederlechner. To už na hrací ploše chyběl domácí obránce Kadeřábek, který střídal v 71. minutě.

Německá fotbalová liga - 15. kolo:

Hoffenheim - Augsburg 2:4 (14. Skov, 80. Locadia - 11. a 50. z pen. Max, 56. Jensen, 85. Iago).

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2023/2024

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA se i v sezoně 2023/2024 odehraje ve formátu s nadstavbou. Vrací se skupina o Evropu, protože české týmy budou mít v nadcházející sezoně opět pět pohárových účastníků. Titul obhajuje Sparta Praha.

Základní část - tabulka a rozpis zápasů Dresy iSport Index Sestřihy zápasů VIDEO momenty Fantasy liga

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Bohemians 1905