Úterý 16.4 17:00 - Městská knihovna v Milevsku

• Toulky za poznáním - Z hlubin oceánu na Azorské ostrovy

Úterý 16.4 18:00 - Dům kultury Milevsko

Přetahovanou Králů a Lvů rozuzlila až třetí třetina

PÍSEK – V pátek 13. prosince se na píseckém ledě hrálo další kolo hokejové extraligy juniorů. Aktuálně pátý celek trenéra Radka Volfa přivítal Ústí nad Labem, které se spolu s Kralupy dělilo o první místo. Od prvních minut se hrál atraktivní hokej a nechybělo ani koření v podobě gólů. Jen v první části diváci viděli šest branek, tři na každé straně. Prostřední dvacetiminutovka už tak střelecky povedená nebyla. Napínavý duel ale pokračoval a hráči znovu odešli na přestávku za remízového stavu. V poslední třetině padl pouze jeden gól a z něj se radovali Králové, kteří si tak připsali cenný skalp ústeckého lídra.

IHC Králové Písek – HC Slovan Ústečtí Lvi 5:4 (3:3, 1:1, 1:0)

Branky a nahrávky: 1. Krýner (Karbulka), 6. Hrakholski (Šafář), 14. Krýner (Karbulka), 35. Karbulka (Krýner), 55. Karbulka (Novotný, Krýner) - 9. Janoušek (Harkabus), 13. Polata (Gottfried, Harkabus), 20. Šindelář (Harkabus), 26. Štepánek (Šindelář, Mareš)

Rozhodčí: Matoušek – Bělohlav, Kotounová. Vyloučení: 6:4. V oslabení: 0:0. Využití: 1:2. Diváků: 55

Písek: Buchta – Cibuzar, Šafář, Kulvejt, Tampier, Kurfurst, Remta – Hrakholski, Karbulka Jan, Egert, Brož, Novotný, Fríd, Přibyl, Andrle, Petřík, Kovařík, Krýner

Ústí nad Labem: Kmoch - Šešina, Mareš, Jeřábek, Gottfried, Polata, Štěpánek – Hampl, Matlouch, Harkabus, Šindelář, Janoušek, Tot, Kušej