Fotbalisté Liberce přejeli Karvinou třemi góly ve druhém poločase, Příbram podlehla Slovácku 1:4

Fotbalisté Slovácka zvítězili ve 20. kole první ligy na půdě Příbrami 4:1 a aktuálně jsou v tabulce na šestém místě. Zápas mezi Sigmou Olomouc a Bohemians 1905 skončil remízou 1:1 a Liberec se rozloučili s podzimní částí sezony vítězstvím 3:0 nad Karvinou.

Tento článek je více než rok starý.

Příbram Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Fotbalisté Liberce slaví gól

Fotbalisté Liberce slaví gól | Foto: Radek Petrášek | Zdroj: ČTK

Příbram - Slovácko 1:4
Slovácko rozhodlo o druhé výhře za sebou už po 16 minutách, kdy se trefili Lukáš Sadílek, Jan Juroška a Marek Havlík z penalty. Čtvrtý gól po změně stran přidal Tomáš Zajíc. Středočeši, za něž se prosadil Adam Petrák, nevyhráli 13 kol po sobě a zimní pauzu stráví na posledním místě tabulky.

Liberec - Karviná 3:0
Domácí poslal v duelu 20. ligového kola do vedení ve 48. minutě Roman Potočný, pojistku přidal v 70. minutě střídající Kamso Mara a skóre uzavřel v 86. minutě Radim Breite. Severočeši vyhráli po předchozích dvou porážkách a pojistili se pozici ve středu tabulky. Karviná naopak už deset kol nezvítězila a přezimuje předposlední.

Olomouc - Bohemians 1905 1:1
Pražští Bohemians remizovali v Olomouci 1:1 a venku získali druhý bod v aktuální sezoně. "Klokany" poslal do vedení ve 30. minutě Milan Havel, krátce po přestávce odpověděl Šimon Falta. Sigma pražského soupeře porazila v jediném z posledních osmi utkání v nejvyšší soutěži a patří ji desáté místo. Bohemians jsou v neúplné tabulce třináctí.

Zlín - Opava 2:0
Po zlepšeném výkonu ve druhém poločase zvítězili ve 20. kole fotbalové ligy hráči Fastavu Zlín nad SFC Opava 2:0. O branky se v 53. a 62. minutě postaral Antonín Fantiš . Zlín vyhrál potřetí za sebou doma a ziskem 21 bodů si upevnil 12. příčku před zimní přestávkou. Opava popáté za sebou venku neskórovala a s nejhorším útokem v lize přezimuje čtrnáctá.

FORTUNA:LIGA - Základní část (PLATNÉ K 14. 12. 2019)