Sparta zdolala florbalisty Bohemians a upevnila si čtvrté místo

Praha

Florbalisté Sparty vyhráli v předehrávce 18. kola superligy nad Bohemians 5:4 v prodloužení a na čtvrtém místě se přiblížili na rozdíl dvou bodů druhému Chodovu i třetím Vítkovicím. Pátým Bohemians se vzdálili na osm bodů. Derby rozhodl Milan Garčar v čase 64:43 v přesilové hře při pětiminutovém vyloučení Filipa Formana.

Florbalisté FbŠ Bohemians.

Sparta přitom po dvou třetinách prohrávala 2:4. "První dvě třetiny se nám nedařilo dostat do hry. Zvýšená aktivita ve třetí třetině nám pomohla zápas vyrovnat a poté i zvrátit," řekl asistent trenéra Sparty Radek Skalička.

Na lavičce Bohemians už nechyběl trenér Michal Jedlička, který dorazil na utkání přímo z Neuchatelu, kde vedl slovenské florbalistky na mistrovství světa.

Superliga florbalistů - dohrávka 18. kola:
FBŠ Bohemians - Sparta Praha 4:5 v prodl. (1:1, 3:1, 0:2 - 0:1)
Branky: 14. a 30. Šárka, 22. M. Krebner, 37. Zezulka - 16. Kozák, 32. Pažák, 45. Kolstrunk, 56. Zouzal, 65. Garčar.