NY Rangers - Anaheim 5:1Chytil nasměroval Rangers k výhře

New York

Dočkal se po dlouhých týdnech! Filip Chytil ukončil po deseti zápasech střelecký půst a svým prvním prosincovým gólem v NHL dnes nasměroval New York Rangers k výhře 5:1 nad Anaheimem. Asistenci u jediné branky Ducks si připsal Ondřej Kaše.

Filip Chytil (vlevo) z NY Rangers se raduje z gólu s Brendanem Lemieuxem (48) v utkání s Anaheimem.

Fotogalerie

Dvacetiletý Chytil otevřel skóre zápasu v 8. minutě. V plné rychlosti převzal puk ve středním pásmu, protáhl se kolem obránců a bekhendem překonal gólmana hostů Ryana Millera.

Kroměřížský rodák se střelecky prosadil poprvé od 29. listopadu a podeváté v tomto ročníku soutěže.

Minutu po Chytilovi přidal druhý gól Rangers Brett Howden a další minutu nato snížil na 1:2 Sam Steel dorážkou Kašeho střely.

Ve zbývajícím průběhu utkání už skórovali ale jen domácí, kteří Anaheim přestříleli výrazně 41:20. Dvakrát se trefil Chris Kreider.

NHL:
NY Rangers – Anaheim 5:1 (3:1, 1:0, 1:0)
Branky: 13. a 37. Kreider, 8. Chytil, 9. B. Howden, 42. Zibanejad – 10. Steel (O. Kaše). Střely na branku: 41:20. Diváci: 17 465. Hvězdy zápasu: 1. Kreider, 2. Zibanejad, 3. B. Howden (všichni NY Rangers).