Sportovní rok 2019 přinesl stovky rekordů, stejný počet úžasných výsledků, ale rovněž nespočítatelně sportovních zážitků na hřištích, na dráze, v přírodě,  ve vodě, na sněhu, na palubovkách či ve vzduchu nebo ve vysokých horách.

Kajakář Vít Přindiš vyhrál závod SP ve vodním slalomu v Markkleebergu.

7. září 2019

Brokový střelec Jiří Lipták se stal v Lonatu mistrem Evropy v trapu.

8. září 2019

Kajakář Jiří Prskavec vyhrál finále Svatového poháru ve vodním slalomu v Praze a obhájil prvenství v seriálu.

Tenista Jonáš Forejtek ovládl dvouhru juniorů na US Open.

13. září 2019

Sportovní střelkyně Barbora Šumová vybojovala na ME v Lonatu bronz ve skeetu.

14. září 2019

Basketbalisté Česka obsadili na MS v Číně šesté místo a při samostatné premiéře vyrovnali nejlepší výsledek československé reprezentace.

Sportovní střelec Jakub Tomeček se stal mistrem Evropy v skeetu.

15. září 2019

Tenistka Karolína Plíšková vyhrála turnaj v Čeng-čou.

Družstvo skeetařů Jakub Tomeček, Tomáš Nýdrle a Joroslav Lang obhájilo titul mustrů Evropy.

21. září 2019

Sportovní střelec Petr Nymburský získal na ME v Boloni titul v malorážce na 3x40 ran, Filip Nepejchal skončil druhý.

Volejbalisté Česka po prohře se Srbskem vypadli na ME v osmifinále a obsadili 13. místo.

22. září 2019

Tenistka Karolína Muchová vyhrála turnaj v Soulu.

Cyklokrosařka Kateřina Nash vyhrála závod SP ve Waterloo.

29. září 2019

Kajakář Jiří Prskavec se v Seu d'Urgell stal mistrem světa ve vodním slalomu. Tereza Fišerová a Jakub Jáně ovládli mix a dvojice Veronika Vojtová a Jan Mašek získali bronzové medaile.