• Sport
  • Junioři HHK si vyšlápli na lídra soutěže českokrumlovský Slavoj. Brankář Ivo Svoboda udržel čisté konto

juniori04.01.2020 – sobota - junioři
Slavoj Český Krumlov – HHK VM 0:2 (0:1, 0:1, 0:0)

Góly a asistence: 20:00 Nesvadba (Burian M.), 27:00 Burian M. (z trestného střílení)
Sestava Slavoj Český Krumlov:
Kadlec – Kozák, Dvořák, Klíma, Šulista, Papoušek – Král, Lamač, Lefan, Štrobl, Peprný, Fučík
Sestava HHK Velké Meziříčí:
Svoboda - Báňa, Kardoš, Pacalová, Kameník, Daňhel, - Karásek, Burian M., Švejda, Procházka, Havliš, Šandera, Zacha, Úlovec, Nesvadba, Bartošek
Rozhodčí: Matoušek – Jiřička, Jirák
Vyloučení: 3:3, využití: 0:0, v oslabení: 0:0. Střely na branku 31:30. Diváci:30

juniori leden

Hodnocení utkání hlavním trenérem Štěpánem Oberreiterem: Do Českého Krumlova jsme odjížděli s trošku pozměněnou sestavou, posílili jsme třetí lajnu a to rozložení sil se nám vyplatilo. První branku jsme dali v poslední vteřině první třetiny, ale po celou první třetinu jsme měli dostatek šancí, které jsme nevyužili. Druhá třetina byla ve znaku otočení skóre ve prospěch domácích, ale průnik Martina Buriana skončil pro nás trestným střílením, které aktér suverénně proměnil. Třetí třetinu jsme takticky dohrály a celý tým si zaslouží můj dík za předvedený výkon, podložený jistým výkonem Ivo Svobody, který soupeři nedal šanci a udržel si čisté konto. Čeká nás další utkání venku, tentokrát v Českých Budějovicích a věřím, že tento tým dokáže porazit i dalšího našeho soupeře.

Starší a mladší žáci HHK vstoupili do nového roku vítězně

04.01.2020 – sobota – starší žáci
HC Ledeč n. S. – HHK VM 2:8 (0:2, 1:3, 1:3)
Góly a asistence HHK: 06:00 Vrzal, 18:37 Vrzal, 32:26 Jašek (Katolický M.), 39:07 Vrzal (Katolický Š.), 39:29 Karmazín, 41:59 Jašek (Bíbr), 42:56 Karmazín (Karásek), 58:41 Vrzal (Katolický Š.)
Mašek – Karásek, Vejmola, Čamek, Hammer, Krejčí, Jašek, Bíbr, Vrzal, Katolický Michal, Karmazín, Katolický Šimon
Rozhodčí: Malík, Blažek
Vyloučení: 8:0, využití: 0:1, v oslabení: 0:0. Diváci: 64

Hodnocení utkání hlavním trenérem Liborem Maškem: Zápas v Ledči jsme začali na jistotu, ze zabezpečené obrany a postupně se dostávali do tempa. Od druhé třetiny se nám dařilo kontrolovat kotouč a tím i celou hru, což se zaslouženě projevilo i na skóre. Kluci podali velice dobrý výkon, za což jim patří dík. Velký dík patří i fanouškům složeným z rodičů a hráčů mladších žáků, kteří se neúnavným povzbuzováním postarali o takřka domácí prostředí.

st zac_leden

04.01.2020 – sobota - mladší žáci
HC Ledeč n. S. – HHK VM 3:7 (0:0, 3:5, 0:2)
Góly a asistence HHK: 23:49 Valík (Matuszek), 24:22 Zeman (Pavlidis), 35:00 Čížek (Nesvadba), 37:13 Valík, 37:36 Černá, 41:05 Pavlidis, 42:00 Čížek (Nesvadba)
Brož, (Antalík), Černá, Nesvadba, Havlásek, Valík, Zeman, Rašovský, Pavlidis, Doležal, Matuszek, Čížek
Vyloučení: 8:12, využití: 1:1, v oslabení: 0:0. Diváci: 25
ml zaci_ledenHodnocení utkání hlavním trenérem Ivo Dostálem: Vítězství v Ledči nás stálo hodně sil. Od úvodu nás domácí dostávali pod tlak, ale nedokázali proměnit vyložené šance ke vstřelení branky. Vše jsme přežili a z rychlých protiútoků jsme domácí trestali, a tak rozhodli utkání. Je to pro nás cenné vítězství.

Program mládeže na tento týden:

Sobota 11.01.2020 HHK VM přípravka 2009 – SK HS Třebíč, začátek utkání v 09:15 hod. (zimní stadion Velké Meziříčí)
Sobota 11.01.2020 HHK VM mladší žáci – HC LM Pelhřimov, začátek utkání v 11:15 hod. (zimní stadion Velké Meziříčí)
Sobota 11.01.2020 HHK VM starší žáci – HC LM Pelhřimov, začátek utkání v 13:15 hod. (zimní stadion Velké Meziříčí)
Sobota 11.01.2020 HC DDM České Budějovice – HHK VM junioři, začátek utkání v 18:40 hod. (zimní stadion České Budějovice)
Neděle 12.01.2020 HHK VM mladší žáci – ICE DRAGONS Telč, začátek utkání v 10:15 hod. (zimní stadion Velké Meziříčí)
Neděle 12.01.2020 HHK VM starší žáci – ICE DRAGONS Telč, začátek utkání v 13:15 hod. (zimní stadion Velké Meziříčí)