Úterý 16.4 17:00 - Městská knihovna v Milevsku

• Toulky za poznáním - Z hlubin oceánu na Azorské ostrovy

Úterý 16.4 18:00 - Dům kultury Milevsko

Kobra zaútočila ve třetí třetině, Králové zůstali bez bodů

PÍSEK – V sobotu 11. ledna se písečtí hokejisté představili znovu na domácím ledě. V rámci 30. kola 2. ligy, skupiny Střed přivítali pražskou Kobru, která hájila čtvrtou pozici. Ze čtyř odehraných vzájemných utkání Králové dvakrát zvítězili a jednou prohráli v prodloužení. Žlutomodří drželi se svým soupeřem krok dvě třetiny. V závěrečné části však Kobra nastartovala brankostroj a pěti góly domácí Krále otrávila. Ti tak prohráli vysoko 2:8 a všechny body se stěhovaly do hlavního města. Oba góly Písku vstřelil kapitán Vladimír Hanus.

IHC Králové Písek – HC Kobra Praha 2:8 (1:1, 1:2, 0:5)

Branky a nahrávky: 6. Hanus (Bednařík, Bílek), 37. Hanus (Bílek) - 3. Hlinka (Smejkal, Šefl), 27. Bříška (Tondr, Bárta), 33. Novák (Šťastný, Popela), 44. Hlinka (Smejkal), 44. Bříška, 51. Mrkvička (Bříška, Šteiner), 54. Tondr (Šteiner), 57. Bříška (Šteiner, Bárta)

Rozhodčí: Kraval - Rubáš, Sedláček. Vyloučení: 4:4. V oslabení: 0:0. Využití: 1:2. Diváků: 105

Písek: Kříž – Tintěra, Bílek, Najman, Sivek, Šafář, Hanus, Turek – Strnad, A. Novák, J. Bárta, Rod, DiLisi, Arnošt, Matějka, Bednařík, Karbulka, Fríd

Kobra Praha: Sochůrek (Langer) – Knesl, Šteiner, Popela, Mrkvička, Šefl – Tondr, Davídek, Hlinka, Šťastný, Hrubý, Heldák, D. Novák, Bříška, Smejkal, M. Bárta, Petrov, Antončík