Počasí dnes6 °C, zítra5 °C
Sobota 20. dubna 2024  |  Svátek má Marcela
Bez reklam

Slušná hra, jednoznačný výsledek: Dukla porazila Frýdek-Místek a upevnila si pozici pro play-off

Dukla nabrala v posledních zápasech slušnou formu, včetně sobotního utkání s Frýdekem-Místkem protáhla svoji bodovou sérii na jedenáct zápasů. Slezského soupeře porazila nakonec jednoznačně 5:1 a upevnila si tak první pozici v nadstavbě poražených a tím pozici pro předkolo play-off.

Hned v první minutě rozjásal fanoušky Michal Poletín, v polovině zápase zvyšoval na 2:0 Matěj Pekr. Na začátku třetí třetiny sice snížil Milan Mikulín, ale krátce po něm premiérovou trefu za A-tým zaznamenal Vítězslav Brož, díky kterému Dukla opět odskočila na dvoubrankový rozdíl, který do konce zápasu ještě navýšila.  Na konečných 5:1 upravili v závěru ještě Peter Lichanec a Jiří Fronk.

HC Dukla Jihlava - HC Frýdek-Místek 5:1 (1:0, 1:0, 3:1)

Branky a nahrávky: 1. Poletín (Piegl, Anděl), 30. Pekr (Pohl), 43. V. Brož (Čachotský), 59. Lichanec (Kolář), 59. Fronk (Čachotský) – 41. Mikulík.

Rozhodčí: Pavlovič, Ondráček – Kreuzer, Polonyi. Diváci: 1523.

Jihlava: J. Brož – Pohl, Staněk, Půža, Kolář, Piegl, Holý – Čachotský, Fronk, Illéš – Anděl, Poletín, Pekr – Zeman, Skořepa, V. Brož – Hrala, Lichanec, Protasenja.

Frýdek-Místek: Kváča – Haman, Bartko, Zahradníček, Michálek, J. Adámek, M. Adámek, Hrachovský – Kafka, Novotný, Tomi – Hrehorčák, Stuchlík, Mikulík – Kaukič, Przybyla, Klimša – Eret, Motloch, Stránský

Ohodnoť článek

Foto Facebook / HC Dukla Jihlava | Zdroj HC Dukla Jihlava

Štítky Dukla Jihlava, Frýdek-Místek, hokej, první liga, HC Dukla Jihlava, HC Frýdek-Místek, Michal Poletín, playoff, Matěj Pekr