Po dokončení registrácie bude odoslaný do Vašej E-mailovej schránky E-mail s odkazom na stránku, kde budete musieť Váš účet behom nasledujúcich 24 hodín aktivovať. Prečítajte si podmienky registrácie.

Kliknutím na ikonku sa môžete u nás zaregistrovať aj cez Váš Facebook účet(testovacia prevádzka).

Heslo:
Súhlasím s podmienkami registrácie
Prihlásenie Google Translate

Home  »  Rally  »  Národné šampionáty  »  Rakúsko

Fabian Kreim v Zell am See vyhrál "Ice Race of Champions" před Julianem Wagnerem

Monday, 03. 02. 2020 - 09:19, Public relations

Fabian Kreim v Zell am See vyhrál

Zell am See-Kaprun, 2. února 2020 - Jezdci ŠKODA bavili přibližně 16 000 fanoušků závodů a rally, kteří se přišli podívat na akci GP Ice Race v rakouském Zell am See-Kaprun (1.-2. února 2020).

O vítězství v soutěži nazvané "Ice Race of Champions" bojovali za volantem speciálů ŠKODA FABIA Rally2 evo s pohonem všech kol a výkonem 290 k tři držitelé mistrovských titulů a jeden vicemistr.

Nejrychlejším mužem, který zaznamenal jedno vítězství a jedno druhé místo, byl mistr Německa Fabian Kreim, za ním skončil Julian Wagner (A). Třetí místo v konečném hodnocení obsadil Slovák Martin Koči a čtvrté Filip Mareš z České republiky.