Navzdory absenci nemocného Davida Juračky, kterého musel zastoupit smečař Jindřich Kuchař, příbramští Kocouři porazili Beskydy naplno v extralize bodovali už podruhé za sebou. Foto: Kocouři Příbram

Příbramští volejbalisté přitom vůbec dobře nezačali. Beskydy byly dobře připravené a hrály bojovně v obraně. Možná rozhodla zkušenost, možná pevnější nervy v koncovce.

Nejdůležitější byl hned první set. Příbramští dotahovali až šestibodové vedení soupeře, zlikvidovali 5 setbolů a nakonec vyhráli 36:34, když využili až osmou možnost na její ukončení.

Ve druhém setu se Kocouři opírali o univerzála Michala Kriška, který skládal jeden míč za druhým a domácí stále vedli. Příbram ho ukončila stavem 25:21. Třetí set přinesl zaváhání spojené s potížemi lýtka kapitána Martina Böhma, což přineslo snížení na 2:1 na sety. Ale ve čtvrtém setu už domácí znovu kralovali.

Příbram potvrdila, díky příchodu Rusa Sysoeva a návratu Böhma na hřiště, že její výkonnost jde nahoru. Kocouři bodovali naplno ve dvou po sobě jdoucích střetnutích a v tabulce poskočili před Zlín na 9 místo. Beskydy zůstaly na předposledním místě tabulky.