Basketbalistky USK roznesly Strakonice rozdílem 120 bodů USK - Strakonice 155:35

Neporažený ZVVZ USK Praha přivítal v posledním kole základní části Renomia ženské basketbalové ligy Strakonice. Už od prvních minut bylo jasné, že zápas skončí třícíferným bodovým přídělem Jihočešek a také se tak stalo. Basketbalistky USK vyhrály rozdílem 120 bodů. A to ještě  rekord přidala s 56 získanými body Brionna Jones.

V úvodu utkání se více méně hrálo na jednu stranu. Obrana ZVVZ USK Praha nestačila ubránit v první čtvrtině jedinou střelu. Tříbodový pokus proměnila Petrušková. Domácí byly mnohem úspěšnější, když  získaly 36 bodů.

To jim ovšem nestačilo a v další čtvrtině přidaly Pražanky o pět bodů více a tak za dalších deset minut získaly 41 bodů.

Také další vývoj utkání pokračoval v cestě za rekordem. Pražanky totiž v každé čtvrtině daly více bodů 36 + 41 + 40 + 38 než Strakonice, které  za celé utkání daly jen 35 bodů.