OBRAZEM: Tenisové čekání skončilo a v Praze hrály hvězdy. Taková byla cesta Kvitové ke sterilnímu titulu

Tenistka Petra Kvitová si může doma vystavit další trofej, byť jen z exhibičního turnaje. Na první akci po koronavirové přestávce v areálu pražské Sparty prošla až do finále, kde se i přes krátkou přestávku způsobenou deštěm, vypořádala s Karolínou Muchovou dvakrát 6:3 a vyhrála turnaj O pohár prezidenta ČTS.

Tento článek je více než rok starý.

Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Turnaj ve Stromovce byl první akcí pro domácí elitu na českém území po uvolnění opatření proti šíření nemoci covid-19. Hrálo se bez diváků před televizními kamerami.

Každý účastník obdržel za start 50 tisíc korun, z kterých přispěl na charitu podle vlastního uvážení. Vybraných 300 tisíc korun bylo napůl rozděleno mezi Nadaci Pohyb bez pomoci a Arcidiecézní charitu Praha.

mim Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít