Jihlava - Hradec 1:1Skóre určily vlastní góly. Ani jeden z týmů nevyužil možnost posunout se na třetí místo

Fotbalisté Jihlavy remizovali v dohrávce 21. kola druhé ligy s Hradcem Králové 1:1. Skóre určily dva vlastní góly. Ani jeden z týmů nevyužil možnost posunout se na třetí místo před Žižkov, na který shodně ztrácejí bod. Vysočina nevyhrála ani čtvrtý zápas po koronavirové pauze, Votroci zase potřetí za sebou remizovali.

Zleva Robert Jukl z Hradce Králové, jihlavští Lukáš Vaculík, Waly Diouf a Jiří Kateřiňák z Hradce Králové.

V Jihlavě se poprvé na fotbalovém zápase v Česku mohlo sejít až 500 lidí díky dnešnímu dalšímu uvolnění vládních opatření v boji proti šíření koronaviru.

Jihlava se dostala do vedení v 37. minutě, kdy si Mikušovu přihrávku nešťastně srazil do vlastní sítě Král a gólman Ottmar neměl šanci zasáhnout. Po téměř hodině hry se ocitl blízko zvýšení Zoubele, jenže trefil pouze břevno.

Hosté odpověděli v 69. minutě. Soukeník vypálil před šestnáctkou a s pomocí teče domácího Pojezného překonal Vejmolu.

21. kolo druhé fotbalové ligy:
Jihlava - Hradec Králové 1:1 (1:0)
Branky: 37. vlastní Král - 69. vlastní Pojezný. Rozhodčí: Zelinka - Dobrovolný, Mikeska. ŽK: Vaculík - Šípek, Mejdr, Djurdjevič, Kateřiňák. Bez diváků.