Zdeněk ze 60 bodování dokázal 16 krát bodovat v jednotlivých průjezdech hodnocených 2 a 1 bod, aby nakonec získal pěkných 26 bodů. Tentokrát mu byl konkurencí hodně rychlý Němec Toni Franz z KED - Stevens Berlin, který vítězil v mnoha spurtech a nakonec získal 16 bodů. Boj o třetí místo se rozhodoval mezi 4 závodníky. Nicolas Pietrula až posledním spurtem rozhodl o svém bronzovém stupni a odsunul na 4. - 6. místo Denise Rugovace, Martina Boubala a Oscara Uhliga.

Přihlášky do posledních dvou dílů IL Sano cupu, které se jedou 7. a 14. července, jsou spuštěny.

Velká cena Sweep sport - 30. 6. 2020 - 66 km IL SANO CUP, 1:21.40 rychlostní, průměr 48,3 km/h
1. místo Zdeněk Štybar Deceunick - Quickstep 26 b.
2. místo Toni Franz KED - Stevens Rad Team Berlin 16 b.
3. místo Nicolas Pietrula Dukla Praha 13 b.
4. místo Martin Boubal CT Weber 11 b.
5. místo Denis Rugovac AC SPARTA PRAHA 11 b.
6. místo Oscar Uhlig AC SPARTA PRAHA 9 b.

Kategorii kadetů a žáků na 22 km vyhrál po samostatném úniku v závěru závodu Pavel Novák z Tufo Pardus Prostějov před Matoušem Rubášem z Roman Kreuziger Academy a Reném Zoaiterem z Profi sport Cheb. Na čtvrtém místě dojel Luca Kasnya z týmu Hoeb.ike vedoucí závodník německé bundesligy.