Počasí dnes7 °C, zítra6 °C
Úterý 23. dubna 2024  |  Svátek má Vojtěch
Bez reklam

Gladiators zdrtili i dalšího soupeře, na hřišti pražských Mustangů vyhráli 69:6

Vysočina Gladiators si připsali další vysoké vítězství. Tentokrát roli favorita potvrdili proti pražským Mustangům, které vyprovodili výsledkem 69:6. Po dvou výhrách se se tým z Vysočiny osamostatnil v čele západní skupiny Paddock ligy.

Zápas měl od počátku jednoznačný průběh. Ofenzívní snahy hostů přetavil v první čtvrtině v body Jan Dunovský, který si připsal dva běhové touchdowny.

Ve druhé čtvrtině se trochu probrali i Pražané, po předchozím interception pas Ernekera zachytil Karel Peprný a bylo to 6:14. Kdo si však myslel, že jde o dramatizaci zápasu, byl zklamán. Gladiators ještě do poločasu čtyřikrát skórovali - dvěma dlouhými pasy našel Joey Bradley v end zóně Jana Berana a Vojtěcha Mašitu, skóre ještě dvěma catchy navýšil ve velké pohodě hrající Dunovský - 6:41.

Pod dojmem výrazného náskoku hostů tempo hry ve druhém poločase povolilo. Obrana Vysočiny fungovala spolehlivě a dávala tak prostor produktivní ofenzívě. Ta tedy ve druhém dějství zazanamenala další čtyři touchdowny, zasloužili se o ně postupně Beran, Dunovský a dále taky Patrik Dostál a Tomáš Hlach.

Po vysoké výhře jsou Gladiators s přehledem v čele západní skupiny. Další zápase sehrají již v sobotu v Plzni.

Hodnocení článku je 80 %. Ohodnoť článek i Ty!