pátek 19.4 19:30 - Hospoda U Datla, Blatná

Junior šel z penalty do vedení, penalta ho o vítězství připravila

Junior Strakonice - Dražice 1:1 , Autor: Miloš Vrátný - Jižní Čechy Teď

Junior Strakonice - Dražice 1:1     Autor: Miloš Vrátný - Jižní Čechy Teď

STRAKONICE – První bod v sezoně si na konto připsali fotbalisté Junioru Strakonice. Ale mohli mít klidně tři, náskok ztratili v nastavení. Ve 2. kole krajského přeboru v neděli 30. srpna doma remizovali s Dražicemi 1:1 (0:0), když vše podstatné se odehrálo v poslední desetiminutovce utkání. Skóre se měnilo z pokutových kopů.

V 81. minutě rozhodčí Josef Brom odpískal faul na domácího hráče a Petr Hovorka následně z penalty poslal Strakonice do vedení. Hosté se tlačili do útoku a odměnou jim byla v první minutě nastavení stejná situace, taktéž po faulu v pokutovém území. „Desítku" bezpečně proměnil Jiří Štecher. Dražice bod braly, ovšem věděly, že si mohly odvézt všechny tři. V zápase byly lepší, jen v koncovce ne tolik nebezpečné. Junior vytěžil z minima maximum. Pro oba celky to tak byl nakonec hořkosladký bod.