Počasí dnes14 °C, zítra16 °C
Čtvrtek 28. března 2024  |  Svátek má Soňa
Bez reklam

Bitva neporažených pro Gladiators, brněnské Sígrs porazili 42:20

Vysočina Gladiators navlékli čtvrtý korálek na letošní vítěznou šňůru v Paddock lize. V nedělním šlágru dosud neporažených hostili brněnské Sígry a zápas měli od začátku ve svých rukách. Své rivaly porazily výsledkem 42:20.

Domácí vstoupili do první čtvrtiny impozantně, rychle si byvudovali náskok, který až do konce zápasu nepustili. A byl to Jan Dunovský, který opět ukázal nakolik platným hráčem pro Gladiátory je. Dvakrát v end zóně zachytil passy svého quarterbacka Joey Bradleyho a když pak k tomu ještě jeden běhový touchdown, bylo skóre po první čtvrtině 21:0.

V dalším dějství se však Sígrs zvedli a zápas zdramatizovali. Zasloužil se o to dvěma bodovými akcemi Kris Wedderburn, který zachytil přesné passy Douglase Webstera. Tlak hostů pak musel utlumit Jan Beran a opět Jan Dunovský, který poločasový výsledek upravili na 35:14.

Třetí čtvrtina se obešla bez bodů, definitivní rozuzlení tak přišlo až v té závěrečné. Brňané ještě zazlobili dalším povedeným catchem Wedderburna, Gladiators však dobře pracovali s časem a v závěru své vítězství stvrdili touchdownem Berana.

Vysočina Gladiators - Brno Sígrs 42:20 (21:0, 14:14, 0:0, 7:6)

Hodnocení článku je 20 %. Ohodnoť článek i Ty!